Samochody spadły z lawet

 
Wypadek na autostradzie
Źródło zdj. gł.: Kontakt 24
Trzy samochody ciężarowe zderzyły się na autostradzie A2 niedaleko Konina. Do wypadku doszło tuż po godz. 19 przed węzłem Modła. Autostrada została zablokowana przez auta, które w wyniku zderzenia osunęły się z lawet. Internauci przesyłają do Redakcji Kontaktu 24 zdjęcia z miejsca zdarzenia.

Źródło: Kontakt 24

Czytaj także: