Samochód, słup, lampa - potrójna kraksa w Łodzi

Potrójny wypadek w Łodzi
Potrójny wypadek w Łodzi
Źródło wideo: TVN24
Źródło zdj. gł.: TVN24
Opel uderzył w toyotę, toyota w słup, lampa ze słupa w trzecie auto. Tak wyglądał pechowy potrójny wypadek w Łodzi. Jeden z kierowców prowadził samochód pod wpływem alkoholu.

Do zdarzenia doszło we wtorek wieczorem przy zbiegu ulic Niciarnianej i al. Piłsudskiego w Łodzi.

Bezpośrednią przyczyną wypadku była najprawdopodobniej zbyt szybka jazda kierowcy opla. - Uderzył w samochód, który popchnięty uderzył w słup. Następnie lampa ze słupa spadła i uderzyła w kolejny samochód, który stał przed nim - opowiadał Tomasz Radwański z łodzkiej policji.

W wyniku wypadku dwie osoby zostały poszkodowane. Jeden z kierowców był pod wpływem alkoholu. Przez kilka godzin były utrudnienia w ruchu.

Okolice zdarzenia w Zumi.pl

Źródło: tvn24

Czytaj także: