Rozbili grupę "Małpy" z Wołomina

 
Grupa "Małpy" została rozbita
Źródło zdj. gł.: tvnwarszawa.pl
Sześć osób w wieku od 21 do 35 lat zatrzymali funkcjonariusze z Wołomina wspólnie z funkcjonariuszami biura operacji antyterrorystycznej Komendy Głównej Policji i stołecznymi policjantami. Grupa zajmowała się handlem narkotykami. Jak ustaliła policja, od 2008 r. zatrzymani zajmowali się dystrybucją marihuany, amfetaminy, heroiny i kokainy.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Czytaj także: