Pościg po torowisku za bandytą

 
W Pozaniu rozegrały się sceny jak z filmu akcji
Źródło zdj. gł.: Kontakt 24
Sceny jak z filmu akcji rozegrały się dziś po południu w Poznaniu. Najpierw zamaskowany mężczyzna sterroryzował pracowników banku i okradł placówkę. Potem, obecny w okolicy patrol policji podjął pościg za bandytą... torowiskiem tramwajowym. Funkcjonariuszom towarzyszył strażak, który był świadkiem napadu. Akcja zakończyła się sukcesem - mężczyzna został zatrzymany w taksówce, którą uciekał.

Źródło: Kontakt 24

Czytaj także: