Pobił dziecko, bo pokłócił się z żoną

Ojciec pobił 3-latka
Ojciec pobił 3-latka
Źródło wideo: O przesłuchaniu ojca mówi Przemysław Kimon z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie
Źródło zdj. gł.: O przesłuchaniu ojca mówi Przemysław Kimon z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie
Trzymiesięczne dziecko ofiarą agresji w domu w Szczecinie. Malec został pobity przez ojca po tym, jak ten pokłócił się z żoną.

Wcześniej o zranionym niemowlaku zostało powiadomione pogotowie ratunkowe. Miało ono spaść z kanapy i się potłuc.

Lekarz wezwał policję

Kiedy dziecko obejrzał lekarz, nie miał wątpliwości, że to nie upadek z kanapy był przyczyną ran. Zawiadomił policję.

Wyrodny ojciec został wezwany i przesłuchany przez funkcjonariuszy. Przyznał się, że pokłócił się żoną. Kiedy ta wyszła z mieszkania, wyładował swoją złość na małym dziecku i pobił je. Kilkukrotnie uderzył trzymiesięczniaka.

Będzie wniosek o areszt

Dziecko trafiło do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

- Ojciec usłyszał już zarzuty m.in. uszkodzenia ciała oraz narażenia na utratę życia lub zdrowia. Prokurator będzie wnioskował o aresztowanie mężczyzny - TVN24 powiedział Przemysław Kimon z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie.

Źródło: tvn24

Czytaj także: