Pijany uderzył w dwa auta i wjechał do baru

 
Pijany kierowca wjechał w bar
Źródło zdj. gł.: Kontakt 24
Najpierw wjechał w dwa stojące na ulicy samochody, potem staranował znak drogowy, a na koniec wbił się w pobliski bar. Taki był finał przejażdżki 45-letniego, pijanego kierowcy. O zdarzeniu, do którego doszło w Szczecinku (woj. zachodniopomorskie), poinformowali redakcję Kontaktu 24 internauci.

Źródło: Kontakt 24

Czytaj także: