Źródło wideo: Policja w Olsztynie
Źródło zdj. gł.: Policja w Olsztynie
W piątek wieczorem w Ełku na ul. Przemysłowej funkcjonariusze ełckiej drogówki patrolowali miasto w nieoznakowanym radiowozie wyposażonym w wideo rejestrator. Mundurowi zauważyli kierowcę audi A4 jadącego bardzo szybko przez miasto. Policjanci pojechali za nim i zarejestrowali jego wyczyn wideorejestratorem. Okazało się, że 23-letni mieszkaniec Ełku jechał 203 km/h w miejscu, gdzie dozwolona prędkość wynosiła 70 km/h.- Za taką jazdę kierowca otrzymał mandat karny w wysokości 500 zł i 10 punktów karnych - - powiedziała TVN24 nadkom. Anna Fic z Policji w Olsztynie.
W poniedziałek udostępniła film mediom.
Źródło: tvn24