Źródło zdj. gł.: zumi.pl
Do wypadku doszło kilka minut przed godziną 9. Jak relacjonuje Janusz Karczewski z ostródzkiej policji, jadący w kierunku Gdańska kierowca nissana zjechał na przeciwny pas i czołowo zderzył się z nadjeżdżającym autobusem komunikacji miejskiej.
Kierowca ma poważne obrażenia nóg
- Ranne zostały trzy osoby: kierowca oraz dwie pasażerki autobusu - informuje Karczewski. Kierowca autobusu z poważnymi obrażeniami nóg trafił do szpitala. Z kolei stan zdrowia pasażerek lekarze określają jako dobry - kobiety doznały lekkich potłuczeń.
Początkowo droga została zablokowana, potem ruch odbywał się wahadłowo. Utrudnienia trwały do godziny 11.00.
Źródło: TVN24, PAP