Źródło wideo: TVN24
Źródło zdj. gł.: TVN24
Według nieoficjalnych informacji jedno z aut uległo awarii, a kierowca zjechał na pobocze i nie włączył świateł awaryjnych.
Wtedy uderzył w niego drugi samochód. Kierowcy wyszli z wypadku bez szwanku, dwójka pasażerów trafiła do szpitala w Gliwicach.
Źródło: tvn24