Nie włączył świateł, dwa auta do kasacji

Wypadek na A4
Wypadek na A4
Źródło wideo: TVN24
Źródło zdj. gł.: TVN24
Groźny wypadek na autostradzie A4 w okolicach Zabrza. Peugeot zderzył się z citroenem. Dwie osoby zostały ranne,a oba auta nadają się tylko do kasacji.

Według nieoficjalnych informacji jedno z aut uległo awarii, a kierowca zjechał na pobocze i nie włączył świateł awaryjnych.

Wtedy uderzył w niego drugi samochód. Kierowcy wyszli z wypadku bez szwanku, dwójka pasażerów trafiła do szpitala w Gliwicach.

Źródło: tvn24

Czytaj także: