Kilka dni temu, w domu jednego z mieszkańców Kałuszyna (mazowieckie), rozległ się głośny trzask wyłamywanego zamka. Kiedy mężczyzna podszedł do drzwi, zobaczył w mieszkaniu dwóch nastolatków.
Młodzieńcy poprosili mężczyznę o papierosa. Ten jednak odmówił, próbując wyprosić nocnych gości ze swojego lokum. Nagle jeden z chłopców podniósł siekierę i próbował zastraszyć lokatora. Doszło do szarpaniny, po której której napastnicy uciekli.
Ciągle szukają
Mężczyzna zgłosił sprawę na policję. Ci szybko ustalili personalia nocnych rozbójników. Napastnikami okazali się 15-latkowie: Maciej W. i Kamil P. Pierwszego zatrzymano dzień po napaści, drugi zdążył uciec przed policyjną obławą i jest ciągle poszukiwany.
Sprawa nocnego rozboju znajdzie swój finał w Sądzie Rodzinnym.
Źródło: tvn24.pl