Niebezpieczne wyprzedzanie w Mszanie Dolnej. "Jechał agresywnie"

Autor:
jw,
wini//rzw
Źródło:
Kontakt24 / TVN24 Kraków
Niebezpieczne wyprzedzanie w okolicach Mszany Dolnej (Małopolskie)
Niebezpieczne wyprzedzanie w okolicach Mszany Dolnej (Małopolskie)Łukasz/ Kontakt 24
wideo 2/4
Łukasz/ Kontakt 24Niebezpieczne wyprzedzanie w okolicach Mszany Dolnej (Małopolskie)

Kierowca samochodu osobowego przekroczył prędkość i wyprzedzał inne pojazdy na linii ciągłej. - To wyprzedzanie to nie był jego jedyny wybryk – mówi świadek zdarzenia, który nagranie niebezpiecznego zachowania na drodze przesłał nam na Kontakt 24.

Pirat drogowy stwarzał zagrożenie w okolicach Mszany Dolnej (woj. małopolskie) w niedzielę około godziny 18. Nagranie otrzymaliśmy na Kontakt24 od pana Łukasza.

- Widziałem w lusterku, że biały mercedes już próbował minąć kilka samochodów. Jechał agresywnie i, wyprzedzając auta, przekraczał prędkość. Z tego, co pamiętam, tam było ograniczenie do 90 kilometrów na godzinę, a on jechał chyba nawet szybciej, a jak wyprzedzał, to jeszcze zahamował przed wyprzedzanym autem. Dodatkowo jak dojeżdżałem do Mszany Dolnej, to widziałem, jak przejechał na czerwonym świetle. W każdym razie to wyprzedzanie to nie był jego jedyny wybryk – relacjonuje kierowca.

Z kamerką na piratów drogowych

Pan Łukasz zaznaczył, że często spotyka się z podobnymi sytuacjami na drodze. - Dlatego zamontowałem sobie niedawno kamerkę samochodową, żeby rejestrować takie sytuacje. To nagranie jest moim pierwszym - mówił internauta.

Na nagraniu widać, że przepisy przy wyprzedzaniu innych pojazdów łamał też kierowca ciemnej skody.

Autor:jw, wini//rzw

Źródło: Kontakt24 / TVN24 Kraków

Źródło zdjęcia głównego: Kontakt 24

Pozostałe wiadomości