Most bez gwarancji w Warszawie?

 
Na Most Północny czeka wielu warszawiaków
Źródło zdj. gł.: TVN Warszawa
W Budowa Mostu Północnego nie zatrzymuje się nawet na minutę. Trudno się dziwić, bo w grudniu 2011 roku mają tu pojechać samochody i tramwaje. Z tymi ostatnimi może być jednak problem. Urzędnicy "zapomnieli", że aby składy mogły pojechać przeprawą niezbędny jest im prąd i nie uwzględnili w umowie z wykonawcą sieci trakcyjnej. Będzie więc musiała ją "dorobić" inna firma. Niby nic wielkiego, ale urzędnicza pomyłka otwiera firmie Polaqua drogę, do wypowiedzenia gwarancji na cały most.

Źródło: tvnwarszawa.pl

Czytaj także: