Kołodziejczak: budujemy struktury pod wybory parlamentarne

Autor:
asty//now
Źródło:
TVN24
Kołodziejczak: budujemy struktury pod wybory parlamentarne
Kołodziejczak: budujemy struktury pod wybory parlamentarne
TVN24
TVN24Kołodziejczak: budujemy struktury pod wybory parlamentarne

Lider AgroUnii w piątek odbył kilka spotkań z rolnikami z województwa warmińsko-mazurskiego. Michał Kołodziejczak zapowiedział, że jego organizacja buduje struktury pod wybory parlamentarne.

- Budujemy struktury pod wybory parlamentarne, tak żeby więcej Prawo i Sprawiedliwość nie mogło decydować o losach polskiego rolnictwa i polskiej - wsi powiedział lider AgroUnii Michał Kołodziejczak.

Zapytany o możliwość wejścia w koalicję z inną partią, stwierdził: - Dziś tworzymy samodzielne struktury AgroUnii. Jesteśmy po porozumieniu z Porozumieniem, które razem realizujemy.

- Patrzymy, jak będzie cała sytuacja polityczna się rozwijała. Dziś wiemy jedno, trzeba odsunąć polityków zjednoczonej prawicy od podejmowania decyzji i dzisiaj jesteśmy gotowi, żeby wystawiać swoje listy do wyborów. Chcemy zmieniać tak Polskę lokalną, żeby to ona nadawała ton i tempo życia w Polsce – dodał Michał Kołodziejczak.

Kołodziejczak spotyka się z rolnikami

Lider AgroUnii w piątek odbył kilka spotkań z rolnikami z województwa warmińsko-mazurskiego - o godzinie 14. w Bartoszycach, a o godzinie 19 w Lubawie.

"Pełna sala ludzi, bardzo dobre nastawienie. AgroUnia idzie do przodu. Idą zmiany" – napisał na Twitterze lider AgroUnii Michał Kołodziejczak.

Podczas spotkania z rolnikami poruszono trudną sytuację w rolnictwie i przekazano relacje ze spotkania ministra rolnictwa Henryka Kowalczyka z rolnikami w sprawie tranzytu ukraińskiego zboża przez Polskę.

Zaślepka materiału TVN24GO
TVN24 na żywo - oglądaj w TVN24 GO
Materiał jest częścią serwisu TVN24 GO

Autor:asty//now

Źródło: TVN24

Źródło zdjęcia głównego: Twitter/EKOlodziejczak_

Pozostałe wiadomości