Mężczyzna wpadł pod metro

 
Do wypadku doszło na stacji Stare Bielany
Źródło zdj. gł.: TVN24
- Mężczyzna w wieku ok 30 lat wpadł w czwartek wieczorem pod pociąg na warszawskiej stacji metra Stare Bielany - dowiedział się portal tvn24.pl. - był przytomny kiedy odwożono go do szpitala - powiedział portalowi tvn24.pl rzecznik stołecznego metra Krzysztof Malawko.

Do wypadku doszło tuż przed godziną 18:30. Pociąg, pod który wpadł mężczyzna jechał w kierunku Kabat.

- Nie wiemy jeszcze, jak to się stało i jaka jest skala obrażeń mężczyzny. Kiedy zabierało go pogotowie wciąż był z nim kontakt - powiedział nam rzecznik Malawko.

Obecnie ruch metra odbywa się tylko od stacji Kabaty do stacji Słodowiec. Nie funkcjonują stacje: Stare Bielany, Wawrzyszew i Młociny.

Źródło: tvn24.pl

Czytaj także: