Źródło zdj. gł.: TVN24
Do wypadku doszło tuż przed godziną 18:30. Pociąg, pod który wpadł mężczyzna jechał w kierunku Kabat.
- Nie wiemy jeszcze, jak to się stało i jaka jest skala obrażeń mężczyzny. Kiedy zabierało go pogotowie wciąż był z nim kontakt - powiedział nam rzecznik Malawko.
Obecnie ruch metra odbywa się tylko od stacji Kabaty do stacji Słodowiec. Nie funkcjonują stacje: Stare Bielany, Wawrzyszew i Młociny.
Źródło: tvn24.pl