Lądowanie "na brzuchu" w Radomiu

 
Awaryjne lądowanie w Radomiu
Źródło zdj. gł.: TVN24
Awaryjne lądowanie na wojskowym lotnisku w Radomiu. W środę, kilka minut po godzinie 13, piloci wojskowego "Orlika", po stwierdzeniu usterki podwozia, podjęli decyzję o wykonaniu procedury lądowania awaryjnego - "na brzuchu". Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od internauty o nicku @adek23.

Źródło: Kontakt 24

Czytaj także: