Koszykarka z USA jechała na gazie

 
Amerykańska koszykarka zatrzymana przez policję
Źródło zdj. gł.: Kontakt TVN24
Amerykańska koszykarka zatrzymana za jazdę pod wpływem alkoholu. Keila B., skrzydłowa zespołu Cukierki Odra Brzeg z polskiej ekstraklasy, wpadła w ręce policjantów podczas rutynowej kontroli samochodu. Jak się okazało, miała ponad półtora promila alkoholu we krwi.

Źródło: Kontakt 24

Czytaj także: