Kłopoty z aktywacją Wiedźmina 2

 
Fani kultowej gry są zawiedzeni
Źródło zdj. gł.: Kontakt 24
- Premiera kolekcjonerskiej edycji Wiedźmina 2 miała być aktywowana dzisiaj, minutę po północy i są problemy z jej uruchomieniem. Całą noc przesiedziałem przy komputerze z nadzieją, że już za chwilkę będzie można zagrać i nic - napisał do redakcji Kontaktu 24 @Ozzi. Od rana, o problemach z aktywacją, alarmowali nas nasi internauci.

Źródło: Kontakt 24

Czytaj także: