Cinquecento wbiło się w mercedesa

Cinquecento wbiło się w mercedesa
Cinquecento wbiło się w mercedesa
Źródło wideo: TVN24
Źródło zdj. gł.: TVN24
Jedna osoba zginęła, a trzy zostały ranne po tym, jak kierowca cinquecento wbił się w nadjeżdżającego z naprzeciwka mercedesa. Do wypadku doszło w Ratnawach między Tarnowem a Brzeskiem (woj. małopolskie).

Mężczyzna kierujący cinquecento zmarł w szpitalu. Osoby, które jechały mercedesem, nie odniosły poważniejszych obrażeń.

Do wypadku doszło po tym, jak kierowca fiata stracił panowanie nad kierownicą. - Wpadł w poślizg, zjechał na przeciwległy pas i doszło do zderzenia czołowo-bocznego z samochodem mercedes - relacjonuje Tomasz Gdowski z Państwowej Straży Pożarnej w Tarnowie.

Okolice miejsca zderzenia

Źródło: tvn24

Czytaj także: