To będzie perełka na skalę europejską - zapewniają urzędnicy. Ostatni w Polsce holownik bocznokołowiec "Warmia" (ex. Lubecki) znów wypłynie na wiślane wody. Po długich miesiącach przygotowań, ratusz wybrał armatora, który go wyremontuje i będzie organizował rejsy.