Blackout w stolicy

 
Muranów w ciemnościach
Źródło zdj. gł.: Archiwum TVN24
W piątek wieczorem część Warszawy pogrążyła się w ciemnościach. Na osiedlu Muranów zabrakło prądu. Po kilkudziesięciu minutach wszystko wróciło jednak do normy.

Do awarii doszło około godz. 22.20.

Prądu nie było w rejonie ulic Anielewicza, Pawiej, Smoczej i Nowolipek.

Przywracanie dostaw prądu trwało około godziny.

Źródło: PAP

Czytaj także: