Źródło wideo: TVN24
Źródło zdj. gł.: TVN24
Jak informuje tvn24.pl Jarosław Koprowski ze Straży Pożarnej w Bydgoszczy, do zdarzenia doszło podczas lotu testowego na lotnisku wojskowym przy ulicy Szubińskiej w Bydgoszczy około 10.50. Śmigłowiec wzbił się na kilka metrów, po czym lądując uszkodził podwozie i przewrócił się na bok. - Zdarzenie traktowane jest jako awaria - zapewniał Koprowski.
- Maszyna pochodzi z 56. Pułku Śmigłowców w Inowrocławiu. Na pokładzie były trzy osoby, w tym dwóch członków załogi, nikomu nic się nie stało - poinformował Robert Rochowicz z MON.
Źródło: tvn24.pl, PAP