14 aut zderzyło się w karambolu

14 aut uczestniczyło w karambolu
14 aut uczestniczyło w karambolu
Źródło wideo: TVN24
Źródło zdj. gł.: TVN24
Potężny karambol na drodze krajowej nr 5 pod Lesznem. Na śliskiej jezdni zderzyło się tam aż 14 aut. Nikt z uczestników kolizji nie ucierpiał.

Zaczęło się już ok. godz. 9 rano. Śliska jezdnia i mgła spowijająca drogę mocno dały się we znaki kierowcom. Samochody zaczęły wpadać jeden na drugi.

14 aut

- Jest ok. 14 aut z mniejszymi i większymi uszkodzeniami - powiedział asp. sztab. Jacek Nowak ze straży pożarnej w Lesznie. W kolizji nikomu nic się nie stało, ale część samochodów jest mocno poobijana.

Droga został zablokowana na kilka godzin. Ruch został przywrócony po południu.

Źródło: tvn24

Czytaj także: