Wylądowali na drzewie

 
Kierowca ciężko ranny trafił do szpitala
Źródło zdj. gł.: Sebastian
W Zabrzu kierowca zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w przydrożne drzewo. Troje, z czterech jadących autem osób, odwieziono do szpitala. Informację o wypadku dostaliśmy na Kontakt TVN24.

Do wypadku doszło na ulicy Makoszowskiej. Samochodem jechały cztery osoby. Trzy kobiety i mężczyzna, który prowadził auto. Troje z nich odwieziono do szpitala. Kierowca, wg relacji naszego internauty, był najciężej ranny.

Na miejscu zdarzenia błyskawicznie pojawiły się trzy karetki pogotowia, oraz dwa wozy Straży Pożarnej.

Nie wiadomo co było przyczyną wypadku. Kobieta, która nie doznała obrażeń twierdzi, że nie jechali szybko. Kierowca i pasażerki pochodzą z Zabrza.

Wszyscy poszkodowani pochodzą z Zabrza (fot. Sebastian)
Wszyscy poszkodowani pochodzą z Zabrza (fot. Sebastian)
Źródło zdjęcia: Sebastian
Nieznane są jeszcze przyczyny wypadku (fot. Sebastian)
Nieznane są jeszcze przyczyny wypadku (fot. Sebastian)
Źródło zdjęcia: Sebastian

Źródło: Kontakt TVN24, TVN24, tvn24.pl

Czytaj także: