Pożar apartamentowca w Gdyni

 
Płonie nowy budynek mieszkalny w Gdyni
Źródło zdj. gł.: internauta
Płonie nowowybudowany budynek mieszkalny na jednym z gdyńskich osiedli - informuje na Kontakt TVN24 internauta, który przysyła nam zdjęcia z miejsca zdarzenia. Policja i straż pożarna ustalają przyczyny pożaru.

Pożar wybuchł popołudniu na styku dwóch gdyńskich dzielnic, Obłuże i Oksywie. Jak informuje internauta, doszło do niego w budynku na nowopowstałym osiedlu "Komandorskie wzgórze" u zbiegu ulic Bosmańskiej i Benisławskiego.

To nie było celowe podpalenie.

- Zgłoszenie o pożarze otrzymaliśmy o godz. 15.45. Wstępne ustalenia wykluczyły motyw przestępstwa, dlatego przyczyny bada teraz specjalna komisja strażacka - informuje sierżant sztab. Marcin Uzarek z Komendy miejskiej Policji w Gdyni.

Straż pożarna opanowała już pożar górnej części budynku. Jak podkreśla Uzarek, dzięki sprawnej i błyskawicznej akcji strażaków, straty będą niewielkie.

eq /tr

Policja i straż pożarna ustalają przyczyny wybuchu (fot. internauta)
Policja i straż pożarna ustalają przyczyny wybuchu (fot. internauta)
Szybka akcja straży pożarnej pozwoliła zminimalizować straty (fot. internauta)
Szybka akcja straży pożarnej pozwoliła zminimalizować straty (fot. internauta)
Pożar wybuchł o godz. 15.40 (fot. internauta)
Pożar wybuchł o godz. 15.40 (fot. internauta)
Niebo nad Komandorskim Wzgórzem przykryła czarna chmura dymu (fot. internauta)
Niebo nad Komandorskim Wzgórzem przykryła czarna chmura dymu (fot. internauta)

Źródło: Kontakt TVN24, tvn24.pl

Czytaj także: