Noworodek jest w dobrym stanie

Noworodek jest w dobrym stanie

2 min

09.03. | W poniedziałek rano w domu sióstr zakonnych w Kutnie (woj. łódzkie) rozległ się alarm informujący, że ktoś otworzył znajdujące się tam okno życia. - Został w nim pozostawiony sześciodniowy chłopczyk, obecnie przebywa u nas na oddziale noworodków - przekazuje dyrektor kutnowskiego szpitala.

Źródło:
TVN24 Łódź