Mężczyzna zginął na torach

 
Policja przesłuchuje dwóch świadków wypadku (fot. Kacper)
Źródło: Zdjęcie internauty: Kacper
Tragedia na torach kolejowych w Rawiczu - alarmuje na skrzynkę Kontakt TVN24 nasz internauta Kacper. Samochód ciężarowy potrącił przechodzącego przez strzeżony przejazd mężczyznę. Zginął na miejscu. Policja nie wyklucza, że było to samobójstwo.
(fot. Kacper)
(fot. Kacper)
Źródło: (fot. Kacper)

Do zdarzenia doszło w samo południe na strzeżonym przejeździe kolejowym. Ofiara to 19-letni mieszkaniec Rawicza. Na policję zgłosiło się dwóch świadków wypadku. - Jeden ze świadków twierdzi, że chłopak nagle wskoczył pod przyczepę. Zakładamy więc, że jedną z wersji zdarzenia mogła być próba samobójcza - mówi Leszek Juszkowski, oficer prasowy KPP w Rawiczu.

Kierowca ciężarówki, który nie zatrzymał się po wypadku tłumaczy, że nie zorientował się, co się stało. Mężczyzna został przebadany alkomatem - nie stwierdzono u niego zawartości alkoholu.

Przez kilka godzin przejazd był zablokowany. Utrudniony był ruch kolejowy i samochodowy.

Źródło: Kontakt TVN24, Życie Rawicza

Czytaj także: