Chłopczyk trafił do szpitala, jest w stabilnym stanie
1 min
09.03. | W poniedziałek rano w domu sióstr zakonnych w Kutnie (woj. łódzkie) rozległ się alarm informujący, że ktoś otworzył znajdujące się tam okno życia. - Został w nim porzucony sześciodniowy chłopczyk, obecnie przebywa u nas na oddziale noworodków - przekazuje dyrektor kutnowskiego szpitala.