Dagmara Domińczyk w niezwykły sposób pożegnała się z ekipą "Sukcesji"

Autor:
pb//az
Źródło:
Twitter, tvn24.pl
Zapowiedź 10. odcinka "Sukcesji" (w języku angielskim)
Zapowiedź 10. odcinka "Sukcesji" (w języku angielskim)Max
wideo 2/3
MaxZapowiedź 10. odcinka "Sukcesji" (w języku angielskim)

Dagmara Domińczyk opublikowała w mediach społecznościowych post, w którym żegna się z kolegami z planu "Sukcesji". Na zdjęciu widać, jak wspólnie oglądają ostatni odcinek obsypanego nagrodami serialu.

Dagmara Domińczyk, aktorka polskiego pochodzenia, która w "Sukcesji" wcieliła się w rolę szefowej public relations Karoliny Novotney, opublikowała na Twitterze post w związku z premierą ostatniego odcinka serialu. "To była doskonała symfonia, grecka tragedia, pierwotna. I mogłam ją oglądać z grupą moich niezwykłych przyjaciół. Żegnaj, najlepszy koncercie wszech czasów. Żegnaj, do tak wielu" - napisała. Do wpisu dołączyła zdjęcie, na którym widać znane serialowe postaci, m.in. kuzyna Grega (Nicholas Braun), Gerri (J. Smith-Cameron), Karla (David Rasche) i Francisa (Peter Friedman).

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od fanów produkcji. "Będziemy za wami tęsknić. Dziękujemy za wszystko!" - napisał jeden z użytkowników. "Wspaniała robota was wszystkich, dziękuję bardzo za jeden z najlepszych seriali w nowoczesnej telewizji", "Absolutnie niesamowita praca i opowiadanie historii przez wszystkich od początku do końca" - stwierdził inny z fanów. "Gratulacje!", "nie zostawiajcie nas!", "stworzyliście telewizyjną historię", "dziękujemy za fenomenalny serial" - pisali użytkownicy platformy.

ZOBACZ TEŻ: Córka działacza świętokrzyskiej Solidarności gra w nagradzanym serialu HBO Max. "Nie mogę pokazać, jak się czuję"

Ostatni odcinek "Sukcesji"

Ostatni odcinek "Sukcesji" miał swoją premierę na HBO Max w poniedziałek. Trwa prawie półtorej godziny, a do ostatniej chwili w Internecie nie pojawiły się żadne wiarygodne przecieki na temat jego scenariusza. Twórcy zapowiadali jedynie, że będzie "emocjonujący". Zwiastun 10. odcinka zapowiadał ostateczne starcie o władzę w medialnej korporacji Waystar Royco. 

Finał sezonu 4. sukcesji można już oglądać na HBO Max.

Autor:pb//az

Źródło: Twitter, tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: twitter.com/Dagword

Pozostałe wiadomości