Radiowóz wyprzedził samochód stojący przed pasami, mandat dla policjanta

Radiowóz wyprzedził inny samochód
Radiowóz wyprzedził samochód stojący przed pasami, mandat dla policjanta
Źródło wideo: wkielcach.info
Źródło zdj. gł.: wkielcach.info
Samochód osobowy zatrzymuje się przed przejściem, by przepuścić pieszych i wtedy wyprzedza go radiowóz. Policjant, który złamał przepisy, został już ukarany mandatem.

Informację o incydencie oraz nagranie z samochodowej kamery opublikował portal wkielcach.info. Do zdarzenia doszło w poprzedni wtorek na ulicy Sandomierskiej w Kielcach. Na filmie widać, że jeden z pieszych znajdował się na pasach, gdy wjechał na nie radiowóz.

OGLĄDAJ TELEWIZJĘ NA ŻYWO W INTERNECIE NA TVN24 GO >>>

Informację podawaną przez portal potwierdził Karol Macek, oficer prasowy kieleckiej policji. – 42-letni policjant, który kierował tym radiowozem, został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych – przekazał Macek.

Na jego konto zapisano też 10 punktów karnych.

Sypią się wysokie mandaty i punkty karne. Pierwsze dni z nowym taryfikatorem.

Źródło: TVN24 Kraków
Autorka/Autor: wini/gp
Czytaj także: