Kamila Biedrzycka, dr Olgierd Annusewicz

Tak jest

Kamila Biedrzycka, dr Olgierd Annusewicz

Według opublikowanego przez "Dziennik Gazetę Prawną" sondażu United Surveys 100 procent wyborców Prawa i Sprawiedliwości wierzy w zwycięstwo partii Jarosława Kaczyńskiego w nadchodzących wyborach parlamentarnych. W wygraną Koalicji Obywatelskiej wierzy 47 procent wyborców tego ugrupowania. Skąd się bierze ta wiara? - pytał swoich gości Andrzej Morozowski w trzeciej części programu "Tak jest" w TVN24. - PiS nie ma wyborców, tylko wyznawców. To kwestia dużej jedności w Zjednoczonej Prawicy, jeżeli chodzi o przekaz - komentowała Kamila Biedrzycka z dziennika "Super Express". Stwierdziła też, że wyborcy opozycji są zbyt rozbici. - Na pewno też nie pomaga fakt, że opozycja nie jest w stanie porozumieć się między sobą. Nie mówię już nawet o jednej liście wyborczej, ale o zwykłym przyjaznym ustosunkowaniu się do siebie - dodała Biedrzycka. Politolog doktor Olgierd Annusewicz przyznał, że problem polega na tym, że jest kilka ośrodków opozycji. - Wyborca Lewicy czy Hołowni nie będzie wierzył, że jego partia wygra wybory, bo jest za mało, co wynika też z sondaży - mówił doktor Annusewicz.

Opis programu

Codzienny magazyn informacyjno–publicystyczny Andrzeja Morozowskiego z udziałem obserwatorów i uczestników życia politycznego.

 

Andrzej Morozowski jest związany z TVN24 od początku istnienia stacji. Gospodarz i współautor wielu programów publicystycznych, m.in. "Teraz My", "Prześwietlenie", "Skaner Polityczny". Laureat licznych dziennikarskich tytułów, między innymi Dziennikarz Roku na Grand Press w 2006 roku.

 

Odcinki programu publicystycznego "Tak jest" obejrzysz od poniedziałku do piątku o 18:00 na antenie TVN24 i online na platformie TVN24 GO.

 

31.03.2023
Kraj produkcji: Polska
Obsada: Andrzej Morozowski