Patryk Michalski, Kastor Kużelewski

Tak jest

Patryk Michalski, Kastor Kużelewski

Nie doszło w piątek do spotkania z członkami polskiego rządu na granicy, o które apelował prezydent Ukrainy. Patryk Michalski (Wirtualna Polska) stwierdził, że "Donald Tusk nie wyobrażał sobie prowadzenia negocjacji w przeddzień drugiej rocznicy" ataku Rosji na Ukrainę. - Jesteśmy w tracie kampanii wyborczej - przypomniał Kastor Kużelewski ("Polityka Insight"). Zaznaczył, że premier "nie może wyjść na polityka zbyt proukraińskiego", ale "wysyła sygnały, że chce w jakiś sposób się dogadać" ze stroną ukraińską. Następnie goście Andrzeja Morozowskiego rozmawiali o sporze między Trzecią Drogą a Lewicą w sprawie zmian prawa aborcyjnego. 

Opis programu

Codzienny magazyn informacyjno–publicystyczny Andrzeja Morozowskiego z udziałem obserwatorów i uczestników życia politycznego.

 

Andrzej Morozowski jest związany z TVN24 od początku istnienia stacji. Gospodarz i współautor wielu programów publicystycznych, m.in. "Teraz My", "Prześwietlenie", "Skaner Polityczny". Laureat licznych dziennikarskich tytułów, między innymi Dziennikarz Roku na Grand Press w 2006 roku.

 

Odcinki programu publicystycznego "Tak jest" obejrzysz od poniedziałku do piątku o 18:00 na antenie TVN24 i online na platformie TVN24 GO.

 

23.02.2024
Kraj produkcji: Polska
Obsada: Andrzej Morozowski