Jan Wróbel, Joanna Sawicka

Tak jest

Jan Wróbel, Joanna Sawicka

Sejm odwołał w środę wieczorem członków komisji do spraw badania rosyjskich wpływów, określanej jako "lex Tusk". Wcześniej komisja zaprezentowała raport cząstkowy, w której pojawiła się rekomendacja niepowierzania zadań, stanowisk i funkcji publicznych związanych z odpowiedzialnością za bezpieczeństwo państwa - Donaldowi Tuskowi, Jackowi Cichockiemu, Bogdanowi Klichowi, Tomaszowi Siemieniakowi i Bartłomiejowi Sienkiewiczowi. - Ten raport nie jest raportem. Jest po prostu opinią komisji, która została zatytułowana jako cząstkowy raport. Komisja może wydać swój raport, kiedy zakończy pracę, a nie kiedy jej prace zostaną przerwane - mówił w trzeciej części programu "Tak jest" w TVN24 publicysta Jan Wróbel. Joanna Sawicka z Polityki Insight stwierdziła, że raport cząstkowy nie wpłynie na decyzję prezydenta Andrzeja Dudy w sprawie powołania na szefa rządu Donalda Tuska.

Opis programu

Codzienny magazyn informacyjno–publicystyczny Andrzeja Morozowskiego z udziałem obserwatorów i uczestników życia politycznego.

 

Andrzej Morozowski jest związany z TVN24 od początku istnienia stacji. Gospodarz i współautor wielu programów publicystycznych, m.in. "Teraz My", "Prześwietlenie", "Skaner Polityczny". Laureat licznych dziennikarskich tytułów, między innymi Dziennikarz Roku na Grand Press w 2006 roku.

 

Odcinki programu publicystycznego "Tak jest" obejrzysz od poniedziałku do piątku o 18:00 na antenie TVN24 i online na platformie TVN24 GO.

 

30.11.2023
Kraj produkcji: Polska
Obsada: Andrzej Morozowski