Marek Kossowski

Rozmowa Piaseckiego

Marek Kossowski

W poniedziałek Duńska Agencja Energii poinformowała o wycieku gazu z jednej z dwóch nitek gazociągu Nord Stream 2. Z kolei we wtorek Szwedzka Administracja Morska poinformowała o dwóch wyciekach gazu z Nord Stream 1. Do sprawy odniósł się Marek Kossowski, były szef PGNiG. - To celowe działanie człowieka - stwierdził Kossowski w "Rozmowie Piaseckiego" w TVN24. Dodał, że jest to "pochodna sytuacji międzynarodowej". - Można wyobrazić sobie niszczenie infrastruktury technicznej jako element wojny hybrydowej - mówił Kossowski. Komentował także otwarcie gazociągu Baltic Pipe. - To ważne zdarzenie. Baltic Pipe istotnie wzbogaca infrastrukturę gazociągów Unii Europejskiej - powiedział Kossowski.

Opis programu

Autorski program publicystyczny Konrada Piaseckiego. Dziennikarz przeprowadza wywiady z czołowymi postaciami polskiej sceny politycznej, którzy komentują bieżące wydarzenia z kraju i ze świata.

 

Konrad Piasecki - to dziennikarz radiowy i telewizyjny, historyk. Prowadził wywiady w radiu RMF FM w audycji "Kontrwywiad RMF" oraz w Radiu ZET w audycji "Gość Radia ZET". Przez 10 lat był gospodarzem programu "Piaskiem po oczach". W 2015 r. został laureatem tytułu "Dziennikarza Roku" miesięcznika "Press". Na antenie TVN24 Konrad Piasecki prowadzi również program "Kawa na ławę".

 

Odcinki programu "Rozmowa Piaseckiego" są emitowane od poniedziałku do czwartku na antenie TVN24. Możesz też je obejrzeć i posłuchać u nas.