Kiedy Janek Radziwon wybiera się na następny protest? 24.11.2020

Polska i Świat

Kiedy Janek Radziwon wybiera się na następny protest? 24.11.2020

O zatrzymaniu syna dowiedzieli się od jego kolegów. Spędzili godziny przed różnymi komendami policji, a później przed prokuraturą. Kilka dni po zatrzymaniu, rodzice Janka Radziwona, a także on sam w rozmowie z Adrianną Otrębą, reporterką programu "Polska i Świat" opowiadają o tym, co przeżyli. Kim są Anna i Marek Radziwon? Co im przypomina to, co dzieje się teraz w Polsce? Oraz kiedy Janek wybiera się na następny protest?

Opis Programu
Polska i Świat - o programie

Codzienny autorski program, który podsumowuje najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy. Dziennikarze poruszają sprawy budzące szczególne zainteresowanie wśród polskich obywateli.

 

Polska i Świat - prowadzący

Katarzyna Zdanowicz - swoją pracę dziennikarską zaczęła w „Gazecie Wyborczej” w Bydgoszczy. Potem przez kilka lat prowadziła program Mała Czarna w Radiu Gra. W TVN24 od 2012 roku. Na antenie zadebiutowała jako prowadząca serwisy informacyjne. Od 2014 jest gospodynią magazynu „Polska i Świat".

Polska i Świat - gdzie i kiedy obejrzeć?

Program informacyjny "Polska i Świat" emitowany jest codziennie na antenie TVN24 o godzinie 21:15, a także w serwisie VOD TVN24 GO.