Stracony rok w randkowaniu 28.11.2020

Polska i Świat

Stracony rok w randkowaniu 28.11.2020

To stracony rok w randkowaniu - donosi brytyjski The Independent. W czasach pandemii randka na szkolnym korytarzu, flirt w pracy, czy taniec w zatłoczonym klubie, to jedynie wspomnienie. Potrzeba bliskości pozostaje niezmienna. Zamknięci w domach single poznają się w sieci. Portale i aplikacje randkowe przyciągają nawet tych, którzy przed pandemią, unikali wirtualnych romansów. Kiedy już do spotkania dojdzie... spontaniczne pocałunki, blokuje maska.

Opis Programu
Polska i Świat - o programie

Codzienny autorski program, który podsumowuje najważniejsze wydarzenia z kraju i z zagranicy. Dziennikarze poruszają sprawy budzące szczególne zainteresowanie wśród polskich obywateli.

 

Polska i Świat - prowadzący

Katarzyna Zdanowicz - swoją pracę dziennikarską zaczęła w „Gazecie Wyborczej” w Bydgoszczy. Potem przez kilka lat prowadziła program Mała Czarna w Radiu Gra. W TVN24 od 2012 roku. Na antenie zadebiutowała jako prowadząca serwisy informacyjne. Od 2014 jest gospodynią magazynu „Polska i Świat".

Polska i Świat - gdzie i kiedy obejrzeć?

Program informacyjny "Polska i Świat" emitowany jest codziennie na antenie TVN24 o godzinie 21:15, a także w serwisie VOD TVN24 GO.