"Kiedyś żartowaliśmy o przyszłości, chcieliśmy odejść razem. Wiedziałam, że bez niego świat się kończy"

Blizny

"Kiedyś żartowaliśmy o przyszłości, chcieliśmy odejść razem. Wiedziałam, że bez niego świat się kończy"

Siedem ważnych tematów i 20 historii. Dodatkowo rozmowy z ekspertami i cenne wskazówki. Przez ostatnie tygodnie Adrianna Otręba w cyklu "Blizny" pokazywała, z czym nasza psychika i ciało mierzą się w czasie pandemii. Pokazywała, jak trudna może być praca zdalna, jak bardzo niektórzy z nas tęsknią za kontaktem z drugim człowiekiem oraz co może wydarzyć się z naszą wagą, gdy zasiedzimy się w domu. W ostatnim odcinku Adrianna Otręba postanowiła wrócić do kilkorga bohaterów. Jeszcze lepiej poznać ich historie i zapytać, jak się teraz czują.

Opis programu

Od ponad roku cały świat zmaga się z pandemią koronawirusa. Izolujemy się i zostajemy w domach. A przy tym wielu z nas mierzy się z lękami, depresją, kryzysem relacji międzyludzkich czy trudami pracy zdalnej. Nasza psychika staje przed nie lada wyzwaniem. Kiedy wszystko zacznie wracać do normy, mogą na niej pozostać blizny. Ważne, żeby były jak najmniejsze. Adrianna Otręba, reporterka magazynu "Polska i Świat" pokazuje historie osób, których życie prywatne, towarzyskie i zawodowe zmieniło się w ostatnim czasie. W rozmowie z ekspertami przybliża pandemiczne problemy i wskazuje pomocne rozwiązania.

 

Adrianna Otręba otrzymała główną nagrodę Dziennikarza Medycznego Roku 2021 w kategorii internet za cykle "Blizny" i "Blizny. Onkologia" w TVN24 GO.

 

Adrianna Otręba - dziennikarka TVN24. Absolwentka Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznania. Obecnie pracuje w redakcji "Polski i Świat", zajmując się tematami społecznymi.