"Przez pandemię wszystko się rozleciało, zamarło. Dużo osób odeszło"

Blizny

"Przez pandemię wszystko się rozleciało, zamarło. Dużo osób odeszło"

Wyjścia ze znajomymi do ulubionego pubu, spontaniczne nawiązywanie nowych znajomości i częste wizyty u rodziców. To cały czas jeszcze tylko wspomnienia. Obostrzenia wywróciły nasze życie towarzyskie do góry nogami. Po ponad roku pandemii Adrianna Otręba w nowym odcinku cyklu "Blizny" sprawdza, jak teraz wyglądają relacje międzyludzkie z perspektywy studenta, małżeństwa z trojgiem dzieci i seniorki.

Opis programu

Od ponad roku cały świat zmaga się z pandemią koronawirusa. Izolujemy się i zostajemy w domach. A przy tym wielu z nas mierzy się z lękami, depresją, kryzysem relacji międzyludzkich czy trudami pracy zdalnej. Nasza psychika staje przed nie lada wyzwaniem. Kiedy wszystko zacznie wracać do normy, mogą na niej pozostać blizny. Ważne, żeby były jak najmniejsze.

 

Adrianna Otręba, reporterka magazynu "Polska i Świat" pokazuje historie osób, których życie prywatne, towarzyskie i zawodowe zmieniło się w ostatnim czasie. W rozmowie z ekspertami przybliża pandemiczne problemy i wskazuje pomocne rozwiązania.