Ciekawostki

Lady Gaga zobaczyła, że jej fanka krwawi. Natychmiast przerwała koncert

Ciekawostki

[object Object]
Lady Gaga przerwała koncert, żeby pomóc rannej fanceJoanne World Tour/Twitter, Lady Gaga Instagram
wideo 2/3

Jedna z uczestniczek koncertu Lady Gagi została uderzona w twarz i zaczęła krwawić. Gwiazda przerwała występ, by sprawdzić, czy kobiecie nie stało się nic poważnego. Następnie zadedykowała jej swój wielki przebój "Paparazzi" i poleciła zgłosić się do lekarza.

Lady Gaga przerwała swój sobotni koncert w Uncasville (USA), kiedy zauważyła, że jedna z fanek stojących pod sceną krwawi. Natychmiast zareagowała, zaprosiła kobietę na scenę i zapytała, czy nie potrzebuje pomocy.

"Są rzeczy ważniejsze niż show biznes"

Zdarzenie zostało zarejestrowane przez uczestnika koncertu i trafiło do sieci.

- Wszystko w porządku? Potrzebujesz dodatkowej pomocy? – zapytała Gaga ranną fankę.

Gwiazda dopytywała dalej, chcąc się upewnić, czy kobiecie na pewno nie stało się nic poważnego.

- Potrzebujesz pomocy ratowników? Czy ktoś ich wezwał? – słychać na nagraniu pytania Germanotty (tak brzmi prawdziwe nazwisko piosenkarki).

Kiedy okazało się, że fanka czuje się dobrze, Lady Gaga, zapytała, jak ma na imię i zaznaczyła, że przykro jej z powodu tego, co się stało. Zaleciła też, by Meredith opuściła jednak koncert i zgłosiła się do lekarza.

- O tym wszyscy musimy pamiętać: są rzeczy ważniejsze niż show biznes - mówiła.

Piosenka dla Meredith

Gaga postanowiła zadedykować też Meredith piosenkę. Wybrała słynny przebój z 2008 roku "Paparazzi”. Zaśpiewała go a cappella, a między wersami wtrąciła: "Upewnijcie się, że dziewczyna dostała wejściówkę za kulisy”.

Koncert w Uncasville jest częścią trasy koncertowej promującej płytę "Joanne”. We wrześniu Lady Gaga ogłosiła, że odwołuje europejską część trasy z powodu choroby, na którą cierpi od lat. U piosenkarki zdiagnozowano fibromialgię, rzadka chorobę reumatologiczną, objawiająca się przewlekłym bólem w układzie ruchu.

Autor: jog//kg / Źródło: People, The Sun, Twitter

Źródło zdjęcia głównego: Shutterstock

Pozostałe wiadomości