Śledczy o sprawie Magdaleny Żuk. Na ciele brak śladów przemocy, rozbieżne relacje świadków

[object Object]
Prokuratura o sprawie Magdaleny Żuktvn24
wideo 2/10

Na ciele Magdaleny Żuk nie znaleziono śladów przemocy, są za to ślady charakterystyczne dla upadku z dużej wysokości - takie wstępne ustalenia po sekcji zwłok przeprowadzonej w Egipcie przekazali śledczy na konferencji prasowej. Prokuratorzy potwierdzili, że kobieta do Egiptu lecieć miała w towarzystwie swojego partnera. Sprawdzili też to, czy wyjazd uniemożliwił mu tracący ważność paszport.

- W toku postępowania przyjęliśmy kilka wersji, między innymi zabójstwa mającego związek z handlem ludźmi, mającego związek z handlem narkotykami. Bierzemy pod uwagę także wątek załamania nerwowego i śmierci samobójczej - powiedział Marek Gołębiowski z Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze. Śledczy przyznali, że przy konstruowaniu wersji śledczych brano pod uwagę także informacje pojawiające się w internecie.

A inspektor Piotr Leciejewski, zastępca komendanta wojewódzkiego policji we Wrocławiu, dodał: na tę chwilę żadna z wersji śledczych nie jest prowadząca. - Wszystkie traktujemy na równi poważnie. Nie jesteśmy w stanie wyłonić tej najbardziej prawdopodobnej. Gdyby tak było,m postępowalibyśmy bardzo nieprofesjonalnie - przyznał policjant.

Co mówili prokuratorzy? Czytaj w relacji tvn24.pl

Śladów przemocy nie ma, są ślady charakterystyczne dla upadku

Na konferencji poinformowano, że ze wstępnego raportu nie wynika, by na ciele Magdaleny Żuk znaleziono ślady świadczące o użyciu wobec kobiety przemocy. - Konieczne są jednak badania biologiczne i to pozwoli na wykluczenie działania osób trzecich - usłyszeli dziennikarze.

Jak przekazał prokurator Gołębiowski w trakcie sekcji zwłok ujawniono "obrażenia charakterystyczne dla upadku z dużej wysokości". - Jednak to nie przesądza o przyczynach śmierci. Te będą znane dopiero po uzyskaniu wyników badań laboratoryjnych - przekazał prokurator. Poinformował też, że po przetransportowaniu zwłok do Polski, w Zakładzie Medycyny Sądowej we Wrocławiu, odbędzie się ponowna sekcja zwłok. Dopiero po uzyskaniu wyników dwóch sekcji, polskiej i egipskiej, znana będzie ostateczna przyczyna śmierci kobiety.

55 znaczących świadków

Członkowie zespołu poinformowali, że w sprawie przesłuchano już kilkudziesięciu świadków. Tych, którzy wypoczywali z kobietą w Egipcie, ale także tych, którzy z Żuk mieli kontakt na co dzień.

- Z tego 55 wniosło do sprawy wiele okoliczności, które teraz analizujemy. Ten materiał daje nam ogromną wiedzę, ale ta jest cały czas weryfikowana - przyznał insp. Leciejewski. Pojawiło się też pytanie o to, czy wśród przesłuchanych był rezydent, który na miejscu opiekował się Żuk. Śledczy przyznali, że był, ale na razie przez egipskich policjantów.

Rozbieżne wersje wczasowiczów

Śledczy przyznali, że na razie nie otrzymali żadnej oficjalnej dokumentacji ze strony egipskiej.

- Na podstawie tych informacji będziemy uzupełniać luki. Co więcej, relacje świadków nie są zbieżne. Uczestnicy wycieczki w różny sposób relacjonują zachowanie denatki - mówił Gołębiowski. I dodał, że niektórzy turyści twierdzą, że w pierwszym okresie nic nie wskazywało na niepokojące zachowanie. Jednak inni mówią zupełnie co innego. - Dlatego na tym etapie nie sposób wyciągnąć jednolitych wniosków - podkreślił.

Podczas konferencji poinformowano, iż z zapisów monitoringu na lotnisku w Katowicach nie wynika, by kobieta dziwnie się zachowywała.

Prokuratorzy byli pytani także o to, czy sprawdzają, czy Magdalena Żuk wcześniej leczyła się psychiatrycznie. - Materiał dowodowy cały czas jest zbierany. Badany jest też wątek leczenia psychiatrycznego. Zwróciliśmy się do różnych placówek medycznych o udostępnienie dokumentacji. To rzeczy, które nie leżą na biurkach, są w archiwach - przyznała Ewa Węglarowicz-Makowska, kierownik specjalnego zespołu śledczego i szefowa Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze.

Sprawdzili, czy para rzeczywiście miała lecieć razem

Węglarowicz-Makowska powiedziała, że na tym etapie postępowania "nie ma żadnych okoliczności wskazujących" na to, że partner kobiety i jego znajomi "mieli coś wspólnego ze śmiercią Magdaleny Żuk". - To, że mieli lecieć razem zostało potwierdzone. Były kupione dwa bilety i dwie osoby miały lecieć. Paszport Markusa W. rzeczywiście był nieważny. Były podejmowane próby jego przedłużenia - przekazała prokurator. Skąd ta pewność? Wynika to z przesłuchania pracownika urzędu wojewódzkiego we Wrocławiu.

Prokuratorzy przyznali, że codziennie zgłaszają się do nich osoby, które chcą być przesłuchane w charakterze świadków. To między innymi kobiety. Twierdzą, że niedawno były w Egipcie, a po wypiciu drinka czuły się dziwnie i nieswojo. - W kontekście tego, że przyjaciółki zmarłej twierdzą, że nie mogła przejść załamania nerwowego i ich przeczuć, że denatce coś groziło sprawia, iż musimy wziąć pod uwagę, że doszło do przestępstwa - podkreśla prokurator.

Szefowa specjalnego zespołu śledczego mówiła też o tym, że polski prokurator i biegły pojechali do Afryki między innymi po to, by dopilnować pobrania wycinków do badań. Polscy śledczy chcieli też zgody na przywiezienie wycinków do kraju. Jednak na to, jak przekazano, nie zgodziła się strona egipska.

[object Object]
Siostra Magdaleny Żuk o śledztwie ws. śmierci siostryM. Cepin | TVN24 Wrocław
wideo 2/24

Feralna wycieczka

Magdalena Żuk zaplanowała wycieczkę dla siebie i swojego partnera. Chciała zrobić mu niespodziankę. O prezencie nie mówiła aż do dnia wylotu (25 kwietnia). To właśnie wtedy okazało się, że mężczyzna do Afryki nie będzie mógł polecieć. Wszystko przez to, że jego paszport w ciągu pół roku traci ważność. A z tak krótkim terminem ważności władze egipskie do kraju nie wpuszczają. Para próbowała jeszcze sprzedać tygodniowy wypoczynek. Bezskutecznie. Zapadła decyzja, że kobieta poleci sama. Była zmęczona, chciała wypocząć.

Do Marsa Alam dotarła 26 kwietnia, po północy. Zadzwoniła do partnera. Wszystko wydawało się być w porządku. Następnego dnia także się odzywała. Później powiadomiła mężczyznę, że wokół pokoju słyszy jakieś hałasy. Jej zachowanie stawało się coraz bardziej niepokojące. Na tyle, że bliscy skontaktowali się z ambasadą i przedstawicielami biura podróży. Kupili kobiecie bilet na wcześniejszy powrót do Polski. Na pokład samolotu, 29 kwietnia, Magdaleny Żuk nie wpuszczono. Jej partnerowi przekazano, że kobieta była zbyt słaba na samodzielny lot.

Tego samego dnia, za pośrednictwem rezydenta, Polka rozmawiała ze swoim chłopakiem. Na nagraniu, które trafiło do internetu widać roztrzęsioną i zapłakaną kobietę.

- Aniołku, powiedz. Nie bój się. Powiedz mi, po prostu powiedz, co się wydarzyło - mówił mężczyzna do Magdaleny. W odpowiedzi słyszał: - Nie mogę mówić, przepraszam. I: - To nic nie da. Błagam cię, zabierz mnie.

W czasie tej rozmowy w drodze do Egiptu był już znajomy pary. Pojechał na miejsce, by sprowadzić Magdalenę do Polski.

"Nagle jej serce przestało bić"

Zanim dotarł, kobieta trafiła do szpitala. - Problemy zaczęły się około 11.50. Nagle zaczęła próbować wyjść ze swojego pokoju, chciała chodzić. Wiele osób z personelu próbowało ją zatrzymać. Powiedzieli mi, że była bardzo silna. Krzyczała głośno w dziwny sposób. Dałem jej zastrzyk z midazolamu, żeby zasnęła. Potem zanieśliśmy ją do pokoju. Przywiązałem ją do łóżka - mówił reporterowi "Uwaga" TVN doktor Ahmed Shawky. Przed 3 w nocy usłyszał hałas. Spojrzał przez okno. Na ziemi zobaczył leżącą kobietę.

Magdalenę Żuk przewieziono do szpitala w Hurghadzie. Jak mówią lekarze jej stan był ciężki, ale stabilny. - Zobaczyłem Magdę. Żyła. Jej stan był stabilny, ale bardzo ciężki. Była w śpiączce farmakologicznej, obrażenia ciała były duże. Nie było możliwości kontaktu i rozmowy - relacjonował Maciej, który poleciał po kobietę.

Lekarze mieli jeszcze rozmawiać z bliskimi na temat transportu medycznego do Polski. Tego jednak nie zdążono przeprowadzić. - Nagle jej serce przestało bić. Reanimowaliśmy ją, robiliśmy wszystko, ale się nie udało - podkreślał Mohamed Samy Gomaa, dyrektor szpitala w którym 30 kwietnia zmarła Polka.

[object Object]
Monitoring ze szpitala w Hurghadzietvn24
wideo 2/1

Polskie i egipskie śledztwo

Sprawę śmierci Magdaleny Żuk badają polscy i egipscy śledczy. Postępowanie zostało objęte osobistym nadzorem przez prokuratora generalnego Egiptu.

Prokuratorzy z Jeleniej Góry sprawdzają, czy nie doszło do zabójstwa Polki. Prokurator krajowy powołał 11-osobowy zespół śledczy, który ma wyjaśnić co wydarzyło się w Egipcie.

Pod uwagę branych jest kilka hipotez, m.in. ta o załamaniu nerwowym, gangu handlującym ludźmi i działaniu narkotyków.

Ciało kobiety wkrótce ma trafić do Polski. Jak nieoficjalnie dowiedział się reporter TVN24, który jest w Egipcie, w dokumentacji medycznej Magdaleny Żuk znalazły się informacje o tym, że kobieta wypadając z okna doznała wstrząsu. - Miała połamane kości klatki piersiowej, miednicy i twarzy. Miała uszkodzoną częśc narządów wewnętrznych, między innymi płuca - takie informacje nieoficjalnie przekazuje strona egipska.

O sprawie Magdaleny Żuk czytaj więcej w specjalnym raporcie tvn24.pl

Autor: tam//ec / Źródło: TVN24 Wrocław

Źródło zdjęcia głównego: facebook, tvn24

Pozostałe wiadomości

Śmigłowiec pogotowania ratunkowego uderzył w szpital i roztrzaskał się o ziemię. Zginęły cztery osoby. Do tragedii doszło w niedzielę w południowo-zachodniej Turcji.

Śmigłowiec uderzył w szpital. Są ofiary śmiertelne

Śmigłowiec uderzył w szpital. Są ofiary śmiertelne

Źródło:
Reuters

Agencja Reutera opublikowała nagranie, pokazujące moment uderzenia drona w 37-piętrowy wieżowiec w rosyjskim Kazaniu. Wideo pochodzi z portali społecznościowych. Według strony ukraińskiej, bezzałogowiec uderzył w budynek w wyniku działania rosyjskiego systemu walki radioelektronicznej i obrony powietrznej.

Dron uderza w wieżowiec. W Kazaniu "zatrzęsły się żyrandole"

Dron uderza w wieżowiec. W Kazaniu "zatrzęsły się żyrandole"

Źródło:
NV, Tatar-Inform, Kommiersant, tvn24.pl

75-letni mężczyzna strzelił z broni do znajomej siedzącej w aucie na jednej z ulic Przemyśla (woj. podkarpackie). Kobieta z raną postrzałową głowy trafiła do szpitala. Mężczyzna prawdopodobnie usłyszy zarzut usiłowania zabójstwa.

75-latek strzelił do znajomej siedzącej w aucie, trafił ją w głowę

75-latek strzelił do znajomej siedzącej w aucie, trafił ją w głowę

Źródło:
PAP, tvn24.pl

Pracownik stacji paliw w Markach został poszkodowany w trakcie napadu. Policja poszukuje sprawcy tego zdarzenia. Nieoficjalnie ustaliliśmy, że mężczyzna został zaatakowany ostrym narzędziem.

Napad na stację paliw w Markach. Pracownik raniony ostrym narzędziem

Napad na stację paliw w Markach. Pracownik raniony ostrym narzędziem

Źródło:
tvnwarszawa.pl

Przez pół wieku przepisy chroniły wilki na naszym kontynencie, teraz znów będzie można do nich strzelać. Ale póki co - nie w Polsce. Komisja Europejska uchyliła wprawdzie furtkę do polowań na wilki, ale polski rząd deklaruje, że nie zamierza na razie z niej korzystać. Na ten moment więc wilk pozostaje w naszym kraju zwierzęciem pod ścisłą ochroną.

"Kraje zachodnie deklarowały ścisłą ochronę wilków, teraz chcą je zabijać. Nie powinniśmy im tego ułatwiać"

"Kraje zachodnie deklarowały ścisłą ochronę wilków, teraz chcą je zabijać. Nie powinniśmy im tego ułatwiać"

Źródło:
tvn24.pl

Przeniósł nie tylko stolicę z Krakowa do Warszawy, ale też stolicę Puszczy Białowieskiej ze starej do nowej Białowieży. Mowa o królu Zygmuncie III Wazie, który wybudował zapomniany dziś dwór myśliwski, po którym jedyną pamiątką są rosnące w jego miejscu dęby. Archeolodzy odkryli właśnie XVI-, XVII- i XVIII-wieczne cegły, które były częścią fundamentów jednego z budynków wchodzących w skład założenia dworskiego.  

Gomułka bał się, że Sowieci zabiorą ten kawałek Polski. Tajemnica dębów odkryta w Białowieży

Gomułka bał się, że Sowieci zabiorą ten kawałek Polski. Tajemnica dębów odkryta w Białowieży

Źródło:
tvn24.pl

Za pracę w niedzielę i święta pracownikowi przysługuje dzień wolny lub dodatek do wynagrodzenia w wysokości 100 procent za każdą godzinę pracy - podkreśliła radca prawny doktor Monika Wieczorek. Wskazała też, że w niektórych przypadkach pracownik może odmówić pracy w święta.

Dzień wolny lub dodatek do pensji. Wyjątki w Kodeksie pracy

Dzień wolny lub dodatek do pensji. Wyjątki w Kodeksie pracy

Źródło:
PAP
Nie ma demokracji bez czytania. To w języku znajdziemy odtrutkę na populizm

Nie ma demokracji bez czytania. To w języku znajdziemy odtrutkę na populizm

Źródło:
tvn24.pl
Premium

W Nowym Jorku spadł śnieg i zrobiło się biało. Amerykańska Narodowa Służba Pogodowa (NWS) poinformowała, że są to pierwsze, mierzalne grudniowe opady w tym mieście od trzech lat.

Tutaj spadł pierwszy od lat śnieg w grudniu

Tutaj spadł pierwszy od lat śnieg w grudniu

Źródło:
Reuters, NBC New York

Podczas świątecznego dnia przeciętny Polak zje sześć tysięcy kalorii, a niektórzy nawet 10 tysięcy – wskazuje profesor Danuta Figurska–Ciura z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Zapotrzebowanie dla zdrowego, dorosłego człowieka o masie 60-70 kilogramów to około dwa tysiące kalorii dziennie.

Tyle kalorii "przeciętny Polak zje w ciągu świątecznego dnia"

Tyle kalorii "przeciętny Polak zje w ciągu świątecznego dnia"

Źródło:
PAP

IMGW wydał alarmy pierwszego stopnia przed intensywnymi opadami śniegu. Obowiązują też ostrzeżenia przed silny wiatrem, który w porywach może rozpędzać się do 70 kilometrów na godzinę. Sprawdź, gdzie należy uważać.

Obfite opady śniegu i porywisty wiatr. Uważajmy

Obfite opady śniegu i porywisty wiatr. Uważajmy

Źródło:
IMGW

Stany Zjednoczone będą chciały przejąć kontrolę nad Kanałem Panamskim, jeśli uznają, że Panama nie przestrzega warunków traktatu z 1977 roku o statusie prawnym tego szlaku wodnego - ostrzegł na platformie Truth Social prezydent elekt Donald Trump. Chodzi między innymi o pobieranie przez władze Panamy zbyt wysokich opłat za korzystanie z kanału.

Trump grozi i przywołuje traktat z 1977 roku 

Trump grozi i przywołuje traktat z 1977 roku 

Źródło:
PAP, Voice of America 

Nasza gospodarka przygotowuje się do kolejnych sankcji po objęciu władzy przez Donalda Trumpa - przekazał prezydent Kuby Miguel Diaz-Canel. W przemówieniu zaznaczył, że kończący się rok był "jednym z najgorszych w ostatnim dziesięcioleciu".

"Praktycznie żyjemy z dnia na dzień"

"Praktycznie żyjemy z dnia na dzień"

Źródło:
PAP

Premier Słowacji Robert Fico może w poniedziałek pojechać do Moskwy, żeby spotkać się z Władimirem Putinem - przekazał w piątek prezydent Serbii Aleksandar Vuczić na antenie jednej z serbskich stacji radiowych. Tematem rozmów ma być kwestia gazu i kończącej się umowy na tranzyt tego surowca z Rosji przez Ukrainę.

Problemy Słowacji po decyzji Ukrainy. Prezydent Serbii zapowiada spotkanie Ficy z Putinem

Problemy Słowacji po decyzji Ukrainy. Prezydent Serbii zapowiada spotkanie Ficy z Putinem

Źródło:
PAP

23-centymetrowy żelazny grot z czasów wpływów rzymskich odkryli członkowie Stowarzyszenia Eksploracyjno-Historycznego "Galicja" w lasach pod Baligrodem w Bieszczadach. Niebawem będzie można go oglądać na wystawie w Muzeum Historycznym w Sanoku.

Sensacyjne odkrycie. Rzymski grot znaleziony w bieszczadzkich lasach

Sensacyjne odkrycie. Rzymski grot znaleziony w bieszczadzkich lasach

Źródło:
RDLP w Krośnie

Na Kamczatce został odnaleziony samolot An-2, który zniknął z radarów trzy dni temu. Na jego pokładzie znajdowały się trzy osoby. Wszyscy żyją - oznajmił w niedzielę Siergiej Lebiediew, regionalny minister do spraw sytuacji nadzwyczajnych.

Samolot zniknął nad Kamczatką. Po trzech dniach znaleźli załogę

Samolot zniknął nad Kamczatką. Po trzech dniach znaleźli załogę

Źródło:
RBK, Izwestija, Kam24

Na portugalskiej Maderze wieje silny wiatr. Przez wichury odwołano ponad 30 połączeń lotniczych. Wstrzymano też połączenia morskie z wyspą Porto Santo, wchodzącą w skład tego położonego na Atlantyku archipelagu.

Odwołane loty i rejsy na Maderę   

Odwołane loty i rejsy na Maderę   

Źródło:
PAP, madeira.rtp.pt

Problemy z kręgosłupem wśród dzieci podzieliłbym na dwie grupy. Z jednej strony mówimy o nieprawidłowej pozycji, przebywaniu przez długi czas przed komputerem, nabywaniu wad postawy. Z drugiej mamy niemałą grupę osób, które zgłaszają się z dolegliwościami bólowymi, co może wiązać się z nieprawidłowym ruchem, z jego nadmiarem - mówił w TVN24 lekarz Łukasz Antolak, specjalista ortopedii i traumatologii kręgosłupa. Wskazał, że "zdarza się, że dochodzi do złamania zmęczeniowego kręgu".

"Mamy epidemię problemów z kręgosłupem, również u dzieci"

"Mamy epidemię problemów z kręgosłupem, również u dzieci"

Źródło:
TVN24

Przewodniczący PKW sędzia Sylwester Marciniak uznaje Izbę Kontroli Nadzwyczajnej Sądu Najwyższego. To widać po jego głosowaniu. On nawet chce nas zmusić do tego, żebyśmy my ją uznali. Nie ze mną te numery - powiedział w "Faktach po Faktach" mecenas Ryszard Kalisz, członek Państwowej Komisji Wyborczej. Jak mówił, Marciniak chce, aby członkowie PKW podjęli uchwałę w sprawie sprawozdania komitetu wyborczego PiS, którą w poniedziałek odroczono. Kalisz ujawnił, że szef Komisji próbuje wprowadzać ją tylnymi drzwiami. - Ja się trzymam prawomocnej uchwały PKW z poniedziałku - oświadczył.

Kalisz o szefie PKW: nie ze mną te numery

Kalisz o szefie PKW: nie ze mną te numery

Źródło:
TVN24

Obwodnica Hubenic i Kozłowa została otwarta. Nowa droga, kosztująca prawie 75 mln zł, ma wyprowadzić z miast ruch tranzytowy.

Obwodnica Hubenic i Kozłowa otwarta

Obwodnica Hubenic i Kozłowa otwarta

Źródło:
PAP

Właściciel TVN - amerykański koncern Warner Bros. Discovery - rozpoczął proces sprzedaży firmy - podał w piątek Reuters. Do tych informacji odniósł się rzecznik WBD, podkreślając, że dla "Warner Bros. Discovery podczas podejmowania decyzji o sprzedaży, zachowanie niezależności newsów TVN jest priorytetem".

Warner Bros. Discovery rozważa sprzedaż TVN. "Zachowanie niezależności newsów priorytetem"

Warner Bros. Discovery rozważa sprzedaż TVN. "Zachowanie niezależności newsów priorytetem"

Źródło:
Reuters, tvn24.pl

Rozpoczęła się kalendarzowa zima, a wraz z nią miejscami spadł słaby śnieg. Biało zrobiło się w niedzielę na wschodzie Mazowsza. Zdjęcia lekko zaśnieżonego krajobrazu otrzymaliśmy na Kontakt24.

"Trzeba przyznać, że dotrzymała terminu". Śnieg na Mazowszu

"Trzeba przyznać, że dotrzymała terminu". Śnieg na Mazowszu

Źródło:
tvnmeteo.pl, Kontakt24

22 grudnia rozpoczęła się kalendarzowa zima. Rosnące temperatury sprawiają, że liczba dni, w których możemy cieszyć się opadami śniegu, zmniejszają się z roku na rok. Nie zmienia to jednak faktu, że gdy taki dzień nadchodzi, cieszymy się z każdego płatka śniegu. Można wtedy lepić bałwana, pójść na sanki czy na narty. A wy lubicie gdy otacza nas biała pokrywa śniegu czy raczej preferujecie jesienną aurę? Pokażcie nam wasze zimowe dni! Czekamy na wasze filmy i zdjęcia.

Nadeszła zima. Pokażcie mroźne krajobrazy

Nadeszła zima. Pokażcie mroźne krajobrazy

Źródło:
Kontakt24

Do pewnej rodziny z amerykańskiego stanu Wirginia zawitał niespodziewany gość. Do domu przez komin wleciała sowa, która usiadła na szczycie choinki. Jej przegonienie nie było łatwe.

Wleciała do domu i usiadła na choince. "Zobaczyłam wielką sowę"

Wleciała do domu i usiadła na choince. "Zobaczyłam wielką sowę"

Źródło:
cbsnews.com, nbcwashington.com
"Archipelag" księdza Michała O. jak willa plus. Tylko 20 razy bardziej

"Archipelag" księdza Michała O. jak willa plus. Tylko 20 razy bardziej

Źródło:
tvn24.pl
Premium
"Najlepiej nie pamiętać". Ujawniamy taśmy Mraza i Romanowskiego z lutego i marca tego roku

"Najlepiej nie pamiętać". Ujawniamy taśmy Mraza i Romanowskiego z lutego i marca tego roku

Źródło:
tvn24.pl
Premium

W najnowszym "Kadrze na kino" Ewelina Witenberg opowiedziała o najważniejszych wydarzeniach ze świata filmu i muzyki. W programie między innymi o filmie "Saint-Exupery. Zanim powstał Mały książę", który można już oglądać na dużym ekranie, a także o tytułach z szansą na nominacje do Oscara, które znalazły się na "krótkiej liście". Wspomniano też o specjalnym wyróżnieniu dla Toma Cruise'a.

Znamy "krótkie listy" pretendentów do Oscara, Tom Cruise ze specjalny wyróżnieniem

Znamy "krótkie listy" pretendentów do Oscara, Tom Cruise ze specjalny wyróżnieniem

Źródło:
tvn24.pl