Śmiertelny wypadek pod Krakowem. Dwie osoby nie żyją

W wypadku zginęły dwie osoby
W wypadku zginęły dwie osoby
Źródło: tvn24

Dwie osoby w wieku 25 i 26 lat zginęły w zderzeniu samochodu osobowego z ciężarówką w miejscowości Czajowice (woj. małopolskie). Droga była zablokowana przez pięć godzin.

- Zgłoszenie o wypadku dostaliśmy kilka minut po godzinie piątej. W wyniku zderzenia dwóch samochodów dwie osoby poniosły śmierć na miejscu – informuje Artur Kołton z krakowskiej straży pożarnej.

Na razie nie wiadomo, co był przyczyną wypadku. – Jak to w sobotni poranek, droga była pusta. Jednak to, że jest w tak złym stanie nie pomaga kierowcom, szczególnie kiedy spadnie deszcz i jest ślisko – tłumaczy strażak.

Trwają utrudnienia

Na miejscu pracowali policja i prokurator. Droga krajowa 94 była zablokowana przez pięć godzin, samochody były kierowane na objazdy przez Skałę i przez Trzebinię.

Utrudnienia zakończyły się po godzinie 10.

Autor: wini/b / Źródło: TVN24 Kraków

Czytaj także: