Najnowsze

Najnowsze

Jeden z najbardziej poszukiwanych terrorystów świata, człowiek numer dwa Al-Kaidy Ajman Al-Zawahiri, odpowie na pytania internautów. Już można je zadawać za pośrednictwem stron internetowych prowadzonych przez islamistów - informuje portal dziennik.pl

Przemysław Saleta spędzi święta z ukochaną córeczką. Bokser poczuł się na tyle dobrze, że już wczoraj wieczorem opuścił warszawski szpital przy Lindleya - taką informacje przekazał portalowi tvn24.pl opiekun Salety, doc. Andrzej Chmura z Kliniki Chirurgii i Transplantologii.

Jest lekka, zgrabna i mocna a jej załoga ma jeden cel - najszybciej opłynąć ziemię. Na podbój rekordu świata rusza superszybka eko-łódź.

Co najmniej 58 ludzi zginęło, a 122 zostało rannych w katastrofie pociągu w południowym Pakistanie. Liczba ofiar może jednak wzrosnąć ponieważ akcja ratunkowa trwa a we wraku nadal uwięzieni są ludzie.

- Decyzja o zakończeniu misji w Iraku pokazuje, iż Donald Tusk ma obsesję antyprezydencką. Chodzi o to, by po raz kolejny wywołać konflikt z głową państwa - ocenił były premier. Jarosław Kaczyński był w środę gościem "Sygnałów dnia".

Ma 85 metrów, błyszczy aż trzema milionami lampek, ale od innych świątecznych drzewek odróżnia ją przede wszystkim coś innego. Od wczoraj mieszkańcy Rio de Janeiro mogą podziwiać... pływającą choinkę.

Zwłoki trzech mężczyzn znaleźli strażacy gaszący pożar mieszkania w kamienicy na warszawskiej Pradze. Policja wyjaśnia przyczyny ich śmierci.

Prezydent George W. Bush triumfuje. Wbrew staraniom opozycji otrzyma pieniądze na wojny w Iraku i Afganistanie bez konieczności ustalania terminarza wycofania wojsk USA z Iraku. Senat zadecydował o przyznaniu jego administracji 70 mld dolarów na potrzeby toczących się konfliktów.

Okazuje się, że natura ciągle kryje przed człowiekiem wiele tajemnic. Naukowcy badający Indonezyjskie góry natrafili na jednego z najmniejszych torbaczy, nowy wcześniej nieznany ludziom gatunek.

Rekordowe poparcie dla Platformy Obywatelskiej. Aż 59 proc. pytanych deklaruje, że to właśnie na partię Donalda Tuska oddałoby swój głos. Prawo i Sprawiedliwość popiera prawie co piąty ankietowany (21 proc.) . To wyniki najnowszego sondażu PBS DGA dla "Gazety Wyborczej".

Henryk Stokłosa być dziś trafi do aresztu w Polsce. Poszukiwany międzynarodowym listem gończym, zatrzymany w Niemczech były senator może zostać przewieziony do kraju - wynika z nieoficjalnych informacji ze źródeł zbliżonych do sprawy.

Prezydent Stanów Zjednoczonych w styczniu po raz pierwszy za czasów swojej prezydentury poleci do Izraela. Uda się też na Zachodni Brzeg Jordanu i będzie starał się wesprzeć trwające negocjacje pokojowe między Izraelczykami i Palestyńczykami.

Alain Robert - człowiek-pająk, który bez żadnych zabezpieczeń wspina się na najwyższe budynki - tym razem wszedł na ponad 100-metrowy londyński wieżowiec. Jego celem było zwrócenie uwagi na ocieplanie się klimatu.

Bolesław Piecha (PiS) nie poniesie żadnych partyjnych konsekwencji za manipulacje podczas układania listy leków refundowanych - czytamy w "Dzienniku".

"Dziennik" pisze, że w środę w Prokuraturze Okręgowej w Łodzi zeznania złoży Janusz Kaczmarek, były prokurator krajowy i szef MSWiA. Opowie, co wie o kulisach śledztwa w sprawie mafii węglowej, które zakończyło się samobójstwem byłej posłanki SLD Barbary Blidy.

Według "Polski", pracownice bełchatowskiej firmy Humax, produkującej ekrany do telewizorów plazmowych i LCD, są wycieńczone. Jednego dnia pięć kobiet zasłabło tu ze zmęczenia.

Informatyczna rewolucja odmieni pośredniaki. Z urzędnikiem skontaktujemy się przez Gadu-Gadu - zapowiada dziennik "Polska".

W Polsce mamy aż 2 mln milionerów - wynika z sondażu instytutu GfK Polonia na zlecenie "Rzeczpospolitej.

Według "Metra", nie ma już co liczyć na kupno prezentu przez internet. Firmy kurierskie przestały przyjmować zgłoszenia, Poczta Polska nie ma rąk do pracy, a największe sklepy w sieci wydały właśnie specjalne komunikaty, że paczki nie dotrą na czas.