Najnowsze

Najnowsze

Płonące autobusy, kilkanaście osób rannych i dziesiątki zatrzymanych. To bilans zamieszek w meksykańskim mieście Oaxaca.

Natalie Cole pokazała wczoraj, jak wyglądają koncerty na światowym poziomie. Na warszawskim Torwarze słychać było jazz, blues i rock&roll.

Pasażerom samolotów które, zostały wczoraj zatrzymane w związku z alarmem bombowym na Okęciu w końcu udało się odlecieć. Wśród wielu z nich pozostał jednak niesmak.

Poniedziałek, 16 lipca, 21:00Liga i Samoobrona nowa partia na scenie politycznej utworzona ze znanych graczy będzie dalej współpracować z Prawem i Sprawiedliwością w ramach koalicji, zapewnił na antenie TVN24 Krzysztof Bosak z Ligii Polskich Rodzin, a raczej można powiedzieć, że z LiSu. Według Katarzyny Piekarskiej z SLD Samoobrona i Liga Polskich Rodzin nie są konsekwentne w swoich posunięciach politycznych.

Szpitale są na skraju bankructwa, a już na jesieni może być ich o kilkadziesiąt mniej. Tylko na Mazowszu jest pięć takich placówek. Brakuje pieniędzy na leki i opatrunki - alarmuje "Życie Warszawy".

Gospodynie domowe mogą łapać się za głowy, sięgając po domowy budżet. Przygotowanie przeciętnego obiadu będzie coraz droższe. - donosi "Super Express"

Szpitale są na skraju bankructwa, a już na jesieni może być ich o kilkadziesiąt mniej. Tylko na Mazowszu jest pięć takich placówek. Brakuje pieniędzy na leki i opatrunki - alarmuje "Życie Warszawy".

Paweł Zalewski straci stanowisko szefa sejmowej komisji spraw zagranicznych - dowiedziało się nieoficjalnie "Życie Warszawy"

Paweł Zalewski, będący w sporze z prezydentem i szefową dyplomacji, straci stanowisko szefa sejmowej komisji spraw zagranicznych - informuje "Życie Warszawy"

Prezydent Lech Kaczyński zadeklarował w Waszyngtonie, że Polska "na miarę swoich sił" będzie wspierać walkę z terroryzmem. Dziś Kaczyński zwiedzi bazę wojskową Vandenberg, gdzie umieszczono system tarczy antyrakietowej.

Mimo minimalizowania przez premiera znaczenia powstania LiS-u, w PiS-ie jest coraz więcej zwolenników przyspieszonych wyborów - czytamy w portalu dziennik.pl. Polityków zmroziła informacja o nieplanowanym posiedzeniu Prezydium Sejmu

Ministerstwo pracy chce, by oszczędności odkładane przez lata w funduszach emerytalnych przepadały po naszej śmierci. Nie ma co liczyć na emeryturę po małżonku - donosi Gazeta "Wyborcza"

Plan akcji CBA w resorcie rolnictwa był prosty: wręczyć pieniądze, zobaczyć do kogo trafią i dokonać zatrzymania. Akcja poszła nie tak jak planowano, a operację zniweczył przeciek - ujawnia "Dziennik".

Zdaniem byłych szefów służb specjalnych, CBA nie miało obowiązku ostrzegać Andrzeja Leppera o podejrzanych osobnikach z jego otoczenia. Informacje przekazują "po uważaniu" - informuje "Dziennik".

Mimo minimalizowania przez premiera znaczenia powstania LiS-u, w PiS-ie jest coraz więcej zwolenników przyspieszonych wyborów - czytamy w portalu dziennik.pl. Polityków zmroziła informacja o nieplanowanym posiedzeniu Prezydium Sejmu.

23 procent Polaków rozważa poparcie w najbliższych wyborach partii Liga i Samoobrona - wynika z sondażu GfK Polonia dla "Rzeczpospolitej"

65 proc. Polaków jest zdania, że sprawą odrolnienia działki w Mrągowie za łapówkę powinni zająć się sejmowi śledczy, przeciwnie uważa 27 proc. ankietowanych - wynika z sondażu GfK Polonia na zlecenie "Rzeczpospolitej".

Michał Kamiński, europoseł PiS, otrzyma w piątek nominację na ministra ds. komunikacji w Kancelarii Prezydenta RP - informuje "Rzeczpospolita"