Przygotuj się na:

ZAMKNIĘCIE SASKIEJ I SMOCZEJ

W poniedziałek rozpoczną się prace remontowe na ulicach Saskiej i Smoczej. Do końca wakacji będą spore utrudnienia w ruchu i zmiany w kursowaniu niektórych linii autobusowych.

    Lokalne restauracje to kwintesencja gastronomii, która szczególnie ucierpiała z powodu kryzysu związanego z koronawirusem. By mogły zacząć na nowo funkcjonować i stanąć na nogi, potrzebują wsparcia. Ty też możesz im pomóc – i to delektując się wyśmienitymi daniami! Razem z S.Pellegrino wesprzyj ulubione warszawskie lokale, weź udział w konkursie i złap szansę na wygranie kosza z włoską ucztą, którą dostarczy Ci osobiście instagramerka Ciocia Liestyle!

    Pary z Warszawy, które mają bezpośrednie wskazania do leczenia in vitro lub też wyczerpały inne metody leczenia niepłodności, mogą skorzystać z dofinansowania leczenia przez Miasto Stołeczne Warszawa. Klinika InviMed przy ulicy Rakowieckiej 36 w Warszawie ma jeszcze wolne miejsca na 2020 rok. Aby otrzymać dofinansowanie w kwocie nawet do 6000 zł na cykl in vitro, należy zgłosić się na wizytę w ramach programu i spełnić warunki kwalifikacji.

    WYPADEK AUTOBUSU NA BIELANACH

    UTRUDNIENIA I ZMIANY W RUCHU