Najnowsze

Najnowsze

Marcin Nowak, Łukasz Chyła, Robert Kubaczyk, Kamil Masztak.

Tragedia nad Jeziorem Orłowskim w Piasecznie w województwie kujawsko-pomorskim. W sobotę popołudniu utonął tam 19-letni mężczyzna.

Etna znowu daje o sobie znać. Największy europejski wulkan znajdujący się na włoskiej Sycylii, od ponad miesiąca staje się coraz aktywniejszy.

W przeddzień szczytu G8 około trzech tysięcy demonstrantów wystąpiło na ulice Sapporo w Japonii. I choć protestowano w sposób pokojowy, nie obyło się bez przepychanek z policją i aresztowań.

W piątek zostali zatrzymani przez CBA, a w sobotę prokuratura postawiła im już zarzuty korupcji. Wśród trzech dżentelmentów jest były senator PiS z Opolszczyzny, Jarosław Ch.

Każdy mąż wie, że żonę trzeba nosić na rękach. Niektórzy spróbowali nawet robić to na czas i na ćwierćkilometrowej trasie. Wszystko to w hołdzie dla słynnego fińskiego bandyty - Rosvo Ronkainena, trudniącego się porywaniem kobiet.

Ubiegłego lata głośno było o gościu weselnym, który przyleciał na ślub przyjaciela o rok za wcześnie. Tym razem wszystko wyszło zgodnie z planem - ubrany w ten sam garnitur co rok temu, stawił się na uroczystość.

Stado rozjuszonych byków już czeka w zagrodzie przy ulicy Santo Domingo w pamiętającej rzymskie czasy Pampelunie, żeby puścić się w pogoń za tłumem przybyłych z całego świata śmiałków. Jedynym celem ludzi jest biec tak szybko, by nie dać się wziąć na rogi.

Wszyscy, którzy są zniesmaczeni poziomem polskiej debaty politycznej, mogą się pocieszyć, że są kraje, gdzie jest on jeszcze niższy. Włoski minister ds. reform Umberto Bossi, stwierdził w sobotę, że w rządzie, którego jest członkiem, jest "za duży burdel" i dlatego nie jest pewne, czy gabinet długo przetrwa.

Prawdziwa gratka dla kolekcjonerów. W jednym z domów aukcyjnych w Colchester wystawiono na sprzedaż zbiór pamiątek po wieloletnim słudze brytyjskiej rodziny królewskiej. W kolekcji znajdowały się m.in. listy księżnej Diany.

Dwie osoby ranne i 45 aresztowanych - to bilans zamieszek, jakie wybuchły podczas sobotniego "marszu godności" gejów i lesbijek w centrum Budapesztu. W stronę demonstrantów poleciały jajka, butelki, kamienie, a nawet pojemniki z benzyną. Znacznie spokojniej przebiegał marsz homoseksualistów w Madrycie.

Do bardzo groźnie wyglądającego wypadku doszło w Łodzi - poinformował nas za pośrednictwem Kontaktu TVN24 internauta Misiek. Zderzyły się autobus i tramwaj. Na szczęście nikt nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Sobota, 5 lipca- Za moją zgodą Jarosław Kaczyński został zapoznany z tymi materiałami - mówił w Magazynie 24 Godziny Zbigniew Ziobro, odpowiadając, na pytania, dlaczego pokazał ówczesnemu prezesowi PiS dokumenty prokuratorskie dotyczące mafii paliwowej.

Debiutant na igrzyskach olimpijskich. Dwukrotny mistrz Polski, zdobywca pierwszego miejsca w Pucharze Europy w konkurencji rzutu oszczepem. Siódmy zawodnik mistrzostw świata.

Specjalizuje się w rzucie dyskiem i właśnie w tej konkurencji będzie reprezentował Polskę. Mistrzem Polski jest niezmiennie od czterech lat. Dwukrotnie zdobywał złoto na zawodach Pucharu Europy, w 2007 roku został czwartym miotaczem światowego rankingu lekkoatletycznego. Rekord życiowy ustanowił... na dwa tygodnie przed rozpoczęciem igrzysk olimpijskich w Pekinie.

- Są zasadnicze wątpliwości, czy Ziobro pokazując Kaczyńskiemu akta śledztwa działał zgodnie z prawem i to musi zostać wyjaśnione - przekonywała w "Magazynie 24 Godziny" Julia Pitera. - PO prowadzi operację "Rozliczmy poprzedni rząd", a Polska czeka na reformy - ripostowała Elżbieta Jakubiak z PiS.

Kulomiot, z którym fani wiążą spore nadzieje na medal igrzysk olimpijskich w Pekinie. Tuż przed odlotem do Chin zawodnik AZS AWF Warszawa ustanowił swój rekord życiowy i zajął 3. miejsce w mityngu Super Grand Prix IAAF w Londynie. Wielokrotny mistrz Polski, zdobywca srebrnego medalu Pucharu Europy. Olimpijczyk z Aten.

Debiutant na igrzyskach olimpijskich w konkurencji skoku wzwyż. Swój rekord życiowy ustanowił w 2005 roku na zawodach ligowych w Białej Podlaskiej - jego świetny wynik (2,36 metrów) był równocześnie drugim rezultatem na świecie.

Krakowski skoczek w dal. Od kilku lat w czołówce zawodników tej konkurencji w Europie. Trzykrotny mistrz Polski, zarówno w hali, jak i na zewnątrz. Siódmy skoczek ostatnich halowych mistrzostw świata w Walencji.