Najnowsze

Najnowsze

Wolna Polska jest wartością najwyższą, o którą warto było walczyć przed 63 laty, i warto jest walczyć teraz - mówił prezydent Lech Kaczyński podczas uroczystości 63. rocznicy Powstania Warszawskiego.

Miało być radosne święto rozpoczęcia roku szkolnego. Skończyło się krwawym koszmarem - zginęło 300 osób, z czego połowę stanowiły dzieci. Teraz pojawiły się nowe nagrania które stawiają sprawę w nowym świetle.

Prawie 60-kilogramowego suma wyłowił z Wisły Zbigniew Cieślik z Warszawy. - Miałem mocną żyłkę i dużo szczęścia - opowiada portalowi tvn24.pl

W kilku rosyjskich miastach odbyły się zawody w sprincie kobiet na minimum dziewięciocentymetrowych obcasach. Nagrodą główną był talon na zakupy o wartości 3,5 tysiąca dolarów.

Sobota, 28 lipca, 21:00Ciąg dalszy politycznej walki na spoty. Najpierw Platforma Obywatelska oskarżyła partię Jarosława Kaczyńskiego między innymi o to, że kancelaria Lecha Kaczyńskiego pobiera najwięcej pieniędzy w stosunku do poprzednich prezydentów. PiS nie pozostał dłużny i oskarżył PO o pobieranie subwencji z budżetu państwa. Jednak rozmowa z tej merytorycznej zeszła na trochę inny tor...

Powodzie w Wielkiej Brytanii i w Indiach, ale i za oceanem. Chociaż w amerykańskim stanie Utah wiele miejscowości ucierpiało na skutek wielkiej wody, to nikt nie zginął.

Mandat w wysokości 50 euro otrzymała w Weronie matka 4-letniego chłopca za to, że malec jadł kanapkę na schodach siedziby władz miejskich.

Setki osób bawiły się na koncercie "Pamiętamy '44" poświęconym pamięci powstańcom warszawskim, który zainaugurował obchody 63. rocznicy Powstania Warszawskiego.

Ósma zmiana Polskiego Kontyngentu Wojskowego w Iraku wróciła w sobotę do kraju. Stęsknione rodziny zostały wystawione na test cierpliwości, bo przylot wojskowych opóźnił się o sześć godzin.

George, Molly i Meg to pierwsze uchatki kalifornijskie w Polsce. W opolskim ZOO są już prawie miesiąc, ale dopiero w sobotę pokazały się publiczności. I mają szansę stać się hitem sezonu, jak w Niemczech misio Knut.

Ruszyły poszukiwania uczestników nowego, tanecznego show w TVN - "You can dance - po prostu tańcz". Trzy etapy eliminacji wyłonią szesnastu najlepszych, którzy wystąpią w programie.

Ponad stumetrowy statek "Victus" uderzył w letniskowy dom na północy Holandii. W domu spało małżeństwo z dwójką dzieci. Nikt nie zginął, ani nawet nie został ranny.