Penelope Cruz rozebrała piękne kobiety. Pikantną reklamówkę kręciła cała rodzina

Przystojniak przychodzi na imprezę pełną roznegliżowanych kobiet, gdzie seks i taniec erotyczny to główne atrakcje. Dopóki Javier Bardem nie klepnie go w policzek - to treść filmiku, którym Penelope Cruz zadebiutowała jako reżyserka. Gwiazda nakręciła film reklamowy bielizny, którą sama zaprojektowała. Pikantne wideo, w którym rozebrała m.in. Irinę Shayk, robi furorę w internecie.

Zalegające sterty śmieci, wysypujące się z pojemników odpady i smród. Miesiąc po rewolucji śmieciowej, mieszkańcy Wrocławia nadal muszą znosić widok przepełnionych kubłów. - Jest większy bałagan niż był - denerwują się.

Siły specjalne i wozy opancerzone przed ambasadami. Zachód boi się zamachów

Jemeńskie siły bezpieczeństwa zostały postawione w stan pogotowia przed ambasadami państw zachodnich, w tym USA, Wielkiej Brytanii, Francji i Niemiec, które zamknięto tego dnia w Sanie w związku z ogłoszonym przez USA zagrożeniem zamachami. W sobotę wieczorem doradcy prezydenta USA Baracka Obamy ds. bezpieczeństwa omawiali "potencjalne zagrożenia na Półwyspie Arabskim lub z niego pochodzące".

Michniewicz: Zabrakło nam umiejętności

Legia Warszawa rozgromiła Podbeskidzie Bielsko - Biała 4:0 w meczu trzeciej kolejki T- Mobile Ekstraklasy. - Wynik mówi wszystko i pokazuje różnicę - kto jest mistrzem Polski, a kto musi walczyć o byt w ekstraklasie. Przyjmujemy ten wynik z pokorą. To, co mogliśmy zrobić - czyli maksymalnie się zaangażować, to zrobiliśmy. Zabrakło trochę szczęścia i umiejętności - powiedział po spotkaniu trener "Górali" Czesław Michniewicz.

Awionetka runęła na dom. Trzy osoby zginęły

Pilot i dwójka jego pasażerów zginęła w wypadku lekkiego samolotu na osiedlu mieszkaniowym w pobliżu miasta Conway w Karolinie Południowej. Maszyna spadła na jeden z domów jednorodzinnych i stanęła w płomieniach. Przyczyny katastrofy zbada Narodowa Rada Bezpieczeństwa Transportu (NTSB).

"Gowin stracił możliwość panowania nad swoimi emocjami"

Jarosław Gowin stracił możliwość panowania nad swoimi emocjami. Nie rywalizuje z Donaldem Tuskiem, tylko krytykuje PO. Mentalnie jest już poza partią - ocenił w "Rozmowie bardzo politycznej" Adam Szejnfeld z PO. - Gowin jest jedynym politykiem PO, który mówi o jakimś programie - przekonywał z kolei Paweł Poncyljusz z PJN.

Deszcz, burze, możliwy grad. Dolny Śląsk pod chmurami

Nawet do 60 litrów wody na metr kwadratowy może spaść w rejonie Dolnego Śląska w ciągu najbliższej doby. Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed burzami i wzrostem stanów wód. Niewykluczone, że pojawią się opady gradu.

Wjechał w tłum na promenadzie. Świadkowie: wiedział, co robi

Jedna osoba zginęła, a 11 zostało rannych po tym, jak samochód wjechał w tłum na promenadzie przy plaży w Los Angeles w stanie Kalifornia. Zdaniem świadków kierowca dobrze wiedział, co robi. - Wcisnął gaz, gdy znalazł się na promenadzie. Myślałem, że takie rzeczy dzieją się tylko na filmach. Ludzie uciekali w popłochu, krzyczeli - mówi jeden ze świadków. Policja zatrzymała już podejrzanego.

"Są jeszcze szanse na pokojowe rozwiązanie" w Egipcie

Szef armii i minister obrony Egiptu gen. Abd el-Fatah Said es-Sisi spotkał się w nocy z soboty na niedzielę z kierownictwem ugrupowań islamistycznych. Celem spotkania miało być znalezienie pokojowego rozwiązania sytuacji w kraju po odsunięciu od władzy prezydenta Mohammeda Mursiego.

Piłkarze Podbeskidzia: 4:0 mówi samo za siebie, szacunek dla Legii

Podbeskidzie Bielsko-Biała nie miało wiele do powiedzenia w meczu z Legią Warszawa. "Górale" przegrali z mistrzami Polski 0:4. Wynik meczu otworzył w 41. minucie Marek Saganowski, w 52. minucie na 2-0 podwyższył Helio Pinto, trzeciego gola strzelił Henrik Ojamaa, a wynik spotkania ustalił w 65. minucie Wladimer Dwaliszwili, pewnie wykonując rzut karny

Mucha o Gowinie: Jarek krytykuje Platformę, tanio punktuje

Joanna Mucha nie zostawiła w TVN24 suchej nitki na Jarosławie Gowinie, wytykając mu, że źle prowadzi swoją kampanię przed wyborami w PO. - Jarek krytykuje partię, a nie kontrkandydata. Punktuje rzeczy, które są tanie do wypunktowania, ale nie mówi, jaka jest alternatywa - stwierdziła.

Tramwaje pod oknem? "Klasyczny przykład urzędniczej bezduszności"

Zawinili urzędnicy, deweloper sprytnie to wykorzystał, a dziś za ich zaniedbania i błędy zapłacą mieszkańcy jednego z bloków w Olsztynie. Budynek postawiono na terenie przeznaczonym pod budowę linii tramwajowej. - Wagony będą przejeżdżały tuż pod oknami - mówią zrozpaczeni lokatorzy.

Piłkarze Korony: Mogliśmy pokusić się o zwycięstwo

Widzew wygrał drugie spotkanie z rzędu. Łodzianie pokonali Koronę Kielce 2:1 w meczu 3. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Spotkanie fatalnie rozpoczęli goście. Już w 3. minucie z boiska za faul w polu karnym wyleciał Zbigniew Małkowski. Sędzia przyznał też gospodarzom rzut karny, który na bramkę zamienił Eduards Visnakovs. Łodzianie nie potrafili jednak wykorzystać gry w przewadze. Pod koniec pierwszej połowy do bramki trafiła Korona. Do wyrównania doprowadził Paweł Golański. Ostatecznie ze zwycięstwa cieszył się jednak Widzew. W 77. minucie ponownie do bramki trafił "Wiśnia".

"Szacunek dla 'Wiśni', że strzelił cztery gole"

Widzew Łódź wygrał z Koroną Kielce 2:1 w meczu 3. kolejki T-Mobile Ekstraklasy. Spotkanie fatalnie rozpoczęli goście. Już w 3. minucie z boiska za faul w polu karnym wyleciał Zbigniew Małkowski. Sędzia przyznał też gospodarzom rzut karny, który na bramkę zamienił Eduards Visnakovs. Łodzianie nie potrafili jednak wykorzystać gry w przewadze. Pod koniec pierwszej połowy do bramki trafiła Korona. Do wyrównania doprowadził Paweł Golański. Ostatecznie ze zwycięstwa cieszył się jednak Widzew. W 77. minucie ponownie do bramki trafił "Wiśnia".

"Za sprawą Snowdena kryje się gra wywiadów, której szczegółów nie znamy"

- Za sprawą Snowdena kryje się gra wywiadów, której szczegółów nie znamy - uważa amerykanista Zbigniew Lewicki. Jego zdaniem ucieczki Amerykanina do Moskwy nie tłumaczy nic innego. - W ojczyźnie z pewnością miałby ucziwy proces - dodał gość programu "Horyzont". Zgodził się z nim Jan Malicki ze Studium Europy Wschodniej Uniwersytetu Warszawskiego. - Snowden z pewnością będzie służył pomocą rosyjskim służbom - powiedział.