Najnowsze

Najnowsze

Znicz olimpijski nie tylko musi pięknie wyglądać, być estetycznie wykonany i mieć aerodynamiczny kształt. Oprócz tego - a może nawet przede wszystkim - nie powinien gasnąć.

Ponad połowa Polaków jest niezadowolona z pracy rządu i prezydenta, a ponad 2/3 krytycznie ocenia Sejm. Wynika to z sondażu przeprowadzonego przez SMG/KRC.

Donald Tusk wygrywa w Polsce, więc rusza na Europę. Według "Dziennika", premier chce powołania Polaka na jedno z najważniejszych stanowisk w UE. Duże szanse na fotel szefa europarlamentu ma Jerzy Buzek.

Polskie apteki bez problemu sprzedają leki na podrobione recepty - donosi dziennik "Polska". Proceder przynosi wielomilionowe straty w budżecie, ale może też być niebezpieczny dla starających się poprawić swe zdrowie pacjentów.

Jestem optymistycznie nastawiony, że teraz, gdy mamy poparcie NATO dla planu umieszczenia systemu obrony antyrakietowej w Polsce i Czechach, osiągniemy ostateczne porozumienie z tymi krajami - powiedział podsumowując szczyt NATO w Bukareszcie podsekretarz stanu USA Daniel Fried.

Poniedziałek, 7 kwietnia 21:00Forbrich - tak naprawdę nazywa się "Fryzjer" Ryszard F. Główny podejrzany w piłkarskiej aferze korupcyjnej ujawnił swoją twarz i nazwisko w magazynie "24 godziny".

Wtorek, 8 kwietnia 21:00W specgrupie, która zajmowała się sprawą uprowadzenia Krzysztofa Olewnika, był "kret" - zdradził w "Magazynie 24 Godziny" były szef MSWiA Ryszard Kalisz. Polityk SLD przeprosił też siostrę porwanego i zamordowanego mężczyzny, za swoje zachowanie, gdy prosiła go o pomoc w sprawie śledztwa. - Bardzo przepraszam, nie miałem zamiaru jej urazić. Jest mi przykro bo to i dla mnie jest trauma - mówił Ryszard Kalisz.

Tegoroczne Nagrody Pulitzera rozdane. Bezkonkurencyjni okazał się amerykański dziennik "The Washington Post", który został nagrodzony w aż sześciu kategoriach.

- Nie do końca jesteśmy zadowoleni z wyroku. Ukarana została tylko siekiera, a ludzie, którzy odpowiadają za porwanie, są na wolności – stwierdził w „Kropce nad I” Włodzimierz Olewnik, ojciec zamordowanego Krzysztofa. Według jego pełnomocnika Wojciecha Brochwicza, w tej sprawie jest jeszcze wiele niewiadomych.

- Jestem gotowy do powrotu do polityki, ale nie wiadomo czy on nastąpi. W tej chwili do polityki nie wracam - powiedział w "Magazynie 24 godziny" Jan Rokita (PO). Jak uzasadnił, na razie nie ma po co wracać, bo "polityka spsiała".

- Kręcą mnie silne kobiety - śpiewa John McLellan z zespołu "The Clintons" i nietrudno się domyślić, kogo ma na myśli. W kolejnej rundzie muzycznej bitwy o głosy amerykańskich wyborców bohaterką piosenki jest była Pierwsza Dama, Hillary Clinton.

Forbrich - tak naprawdę nazywa się "Fryzjer" Ryszard F. Główny podejrzany w piłkarskiej aferze korupcyjnej ujawnił swoją twarz i nazwisko w magazynie "24 godziny".

PiS protestuje przeciw wysokim opłatom za korzystanie z autostrady A1 i atakuje rząd PO. – Na tym polega ich pomysł na rządzenie. Niedługo będziemy mieli sieć autostrad i ludzi, którzy się na nich dorobili, a przeciętny człowiek nie skorzysta – grzmiał Jarosław Kaczyński. - Za swoich rządów PiS nie zrobił nic, by to zmienić - odpowiada minister infrastruktury Cezary Grabarczyk.

Czas biegnie nieubłaganie i - chociaż trudno w to uwierzyć - gwiazda muzyki pop, Madonna, skończy w tym roku 50 lat! Jeszcze trudniej w to uwierzyć po obejrzeniu teledysku do piosenki "Cztery minuty", promującej najnowszą, "urodzinową" płytę piosenkarki.

Zima nie chce od nas w tym roku odejść. W poniedziałek wieczorem w zachodniej i północnej Polsce zaczął prószyć śnieg. Zaskoczeni mieszkańcy przysyłają nam na skrzynkę Kontakt TVN24 zdjęcia i filmy ze śnieżycy.

Nieostrożna jazda i promile we krwi szofera oraz pościg paparazzi za limuzyną - to przyczyny tragicznej śmierci księżnej Diany i jej przyjaciela, Dodiego al-Fajeda. Londyński sąd po półrocznym procesie wydał wyrok, który kosztował brytyjskich podatników ponad 10 mln funtów.

Nietypowa wycieczka zagubiła się w niedzielę wieczorem na ulicach Katowic. Stado około 30 dzików biegało swobodnie pomiędzy domkami - wśród niektórych mieszkańców budząc postrach, wśród innych zachwycenie. Zdjęcia na skrzynkę Kontakt TVN24 przesłał nam internauta Adam.

Na co dzień zajmuje się swoim gospodarstwem. To nie jest jednak jedyne zajęcie Ryszarda Kałaczyńskiego. W tym roku wystartuje w greckim maratonie. Nie jest jednak anonimowym zawodnikiem. Jego zdjęcie znalazło się bowiem na plakacie promującym bieg na całym świecie.