Najnowsze

Najnowsze

środa, 29 sierpnia, godz. 21:00Najpierw wybory, potem komisja śledcza. Już w Sejmie, w którym bezwzględną większość ma PO (ewentualnie w koalicji z PSL) - taki polityczny scenariusz kreśli Jan Rokita (PO) w "Magazynie 24 godziny".

- Dwie trzecie Sejmu jest zbulwersowana jak marszałek Dorn czyta zeznania Janusza Kaczmarka. Komisja śledcza jest konieczna, ale po odsunięciu PiS - mówił w "Kropce nad i" Andrzej Lepper. - Niech PO wskaże premiera, my go poprzemy - zapowiedział.

Na opakowaniach papierosów w Wielkiej Brytanii mają pojawić się nowe ostrzeżenia - postanowiły władze w Londynie. W wyniku głosowania wybrano 15 drastycznych projektów ilustrujących efekty palenia.

Siedzę w cieniu brzozy, którą zasadził mój dziadek. Czytam książki, wypoczywam przy akompaniamencie świerszczy. Sara, biszkoptowy labrador moich rodziców, wylizuje miskę.

- 57 proc. Niemców oddałoby głos na Merkel - wynika z sondażu opublikowanego w środę na zlecenie tygodnika "Stern" i telewizji RTL.

Znany śląski adwokat, pełnomocnik rodziny zmarłej podczas akcji CBA Barbary Blidy, Leszek Piotrowski czuje się zagrożony. Mecenasa niepokoi brak odpowiedzi policji, na wniosek o przyznaniu mu ochrony.

- Dwie trzecie Sejmu jest zbulwersowana jak marszałek Dorn czyta zeznania Janusza Kaczmarka. Komisja śledcza jest konieczna, ale po odsunięciu PiS - mówił w "Kropce nad i" Andrzej Lepper. - Niech PO wskaże premiera, my go poprzemy - zapowiedział.

Ukryta wewnątrz krymskiej góry Chatyr-Dag pieczara kryje tak ogromną liczbę pradawnych, zwierzęcych kości, że naukowcy nazywają ją Arką Noego.

Leona Helmsley, amerykańska potentatka na rynku nieruchomości o wdzięcznym i dobrze zasłużonym przydomku "Queen of Mean" (Wredna Królowa), zostawiła 12 milionów dolarów... psu.

Kilkunastu więźniów, którzy przywitali Stanisława Łyżwińskiego m.in. okrzykami "pedofil", zostało ukaranych. Poseł Samoobrony pod zarzutem m.in. gwałtu czeka na proces w łódzkim areszcie.

40 tys. ludzi obrzucało się pomidorami i pławiło się w gęstym soku, który spływał ulicami miasta niczym rzeka. Tegoroczna "La Tomatina" była bardzo udana.

Trzynastolatka padła ofiara pedofila. Koszmarne wspomnienia przywiozła z wakacji u własnej mamy. To jej nowy partner miał molestować dziewczynę.

10 pacjentów, głównie kobiet z oddziału ginekologicznego, będzie ewakuowanych ze szpitala wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie. Strajkujący tam lekarze nie doszli do porozumienia z władzami placówki, choć tego nie wykluczają.

Zawieszenie wszelkiej działalności "Armii Mahdiego" rozkazał lider radykałów szyickich w Iraku Muktada as-Sadr. Jego ludzie mają przez pół roku zaniechać ataków, w tym także na stacjonujące w Iraku siły wielonarodowe.