Najnowsze

Najnowsze

Ekipa z psami tropiącymi nie znalazła nikogo pod gruzami budynku dawnych zakładów odzieżowych, który wieczorem zawalił się w Słupsku. Wcześniej świadkowie twierdzili, że widzieli tam bawiące się dzieci.

Dwaj posłowie PSL, obok zdymisjonowanego wiceministra zdrowia Krzysztofa Grzegorka, są w kręgu podejrzeń w sprawie korupcji w służbie zdrowia - informuje "Rzeczpospolita".

Nowy szef SLD Grzegorz Napieralski spotkał się we wtorek z byłym prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim. Rozmowa dotyczyła przyszłości lewicy - informuje środowa "Rzeczpospolita".

Wypowiedź nowego szefa SLD Grzegorza Napieralskiego dotycząca konkordatu to "egzotyczne postulaty człowieka, który zapewne nie pamięta, jak wyglądała Polska przez dziesiątki lat przed 1989 r." - mówi w wywiadzie dla "Dziennika" bp Tadeusz Pieronek.

Po siedmiomiesięcznej wojnie o ambasadorów jest szansa na pokój MSZ z Pałacem Prezydenckim, który zakończy paraliż polskiej dyplomacji - donosi środowa "Gazeta Wyborcza".

Po siedmiomiesięcznej wojnie o ambasadorów jest szansa na pokój MSZ z Pałacem Prezydenckim, który zakończy paraliż polskiej dyplomacji - donosi środowa "Gazeta Wyborcza".

W czasie prokuratorskiego eksperymentu w Afganistanie strzał z moździerza omal nie trafił polskich saperów - informuje "Gazeta Wyborcza".

Organizacja Młodzieżowa "Lewica Bez Cenzury" nawołuje do zakłócania uroczystości patriotycznych, dewastowania lokali przeciwników politycznych i prześladowania m.in. polityków prawicy i księży - donosi "Nasz Dziennik".

Chciała być ładnie opalona, a z oparzeniami całego ciała trafiła do szpitala. 18-letnia dziewczyna z Torunia po zażyciu leku przeciwko łuszczycy poszła na solarium. Nastolatka nie wiedziała jednak, że tabletki, które zażyła przyspieszają opalanie. Na szczęście jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci z Jabłonowa Pomorskiego odebrali rodzicom dwuletniego pobitego chłopca. Wiktora natychmiast zawieźli do szpitala w Grudziądzu. Dziecku nic nie zagraża, ale jeszcze kilka dni pozostanie na obserwacji w szpitalu.

Para młodych Szkotów postanowiła zaszaleć i wypowiedzieć sakramentalne "tak" na szczycie słynnego australijskiego mostu Harbor Bridge.

Książę William rozpoczął właśnie dwumiesięczną służbę w marynarce. Najpierw przejdzie kurs w szkole morskiej, a potem na pokładzie okrętu Iron Duke będzie ścigał przemytników narkotyków na Karaibach.

Rozpędzony samochód z ogromną prędkością wbija się w grupę kolarzy. Impet, z jakim auto uderza w peleton jest tak potężny, że rowerzystów wyrzuca wysoko w górę. Jeden z nich ginie, a dziesięciu zostaje rannych. Kierowca jest pijany i pod wpływem narkotyków - tak wyglądał wypadek, który wstrząsnął Meksykiem.

Pokój, wolna miłość i szczęście - te hasła przyświecały organizatorom festiwalu Woodstock. Teraz, prawie 40 lat po tej gigantycznej imprezie, powstało muzeum ku jej czci.

Nowy szef SLD Grzegorz Napieralski spotkał się we wtorek z byłym prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim. Rozmowa dotyczyła przyszłości lewicy - informuje środowa "Rzeczpospolita".

Do końca roku średnio o 5 proc. wzrosną ceny żywności. Tempo wzrostu płac w firmach wyniesie jednak średnio 10 proc. - donosi środowa "Gazeta Prawna".

Prezydent Stanów Zjednoczonych "myśli o nowym ataku militarnym przeciwko Iranowi" - taką opinię wyraził prezydent Iranu Mahmud Ahmadineżad na wtorkowej konferencji prasowej w Rzymie.

- Mnie zniechęciła małość urzędników. Ale raport o wydatkach polityków jest gotowy i w środę zawiśnie w internecie. Z nazwiskami - powiedziała w "Kropce nad i" Julia Pitera z PO. - Prosiliśmy o ten raport od dawna. Wreszcie będzie można mówić o konkretach - ripostowała Beata Kempa z PiS.