Najnowsze

Taki Księżyc oglądaliśmy ostatni raz w tym roku

Zeszłej nocy mogliśmy oglądać wyjątkowo okazały Srebrny Glob. Nasz naturalny satelita znajdował się w bliskiej odległości od Ziemi, a więc wydawał się większy i jaśniejszy niż zwykle. Dla takiego widoku warto było spojrzeć w niebo, co też uczyniliście.

Był pijany, jechał w nocy hulajnogą. Rozbił głowę i dostał mandat

Jechał hulajnogą, a gdy skręcał, przewrócił się i uderzył głową o asfalt. Policjanci dostali zgłoszenie, ze może być pijany. Dlatego na miejsce pojechał patrol drogówki. Podejrzenia się potwierdziły. Mężczyzna został ukarany mandatem. Zgodnie z nowymi przepisami jazda hulajnogą pod wpływem alkoholu jest już wykroczeniem.

Wiek to tylko liczba. Cavani rekordzistą Manchesteru United

W finale Ligi Europy Manchester Unied przegrywał z Villarrealem do 55. minuty 0:1. Wtedy pod bramką hiszpańskiego klubu znalazł się we właściwym czasie Edinson Cavani. Doświadczony napastnik nie zmarnował stuprocentowej okazji, doprowadził do wyrównania i zapisał się w historii klubu z Old Trafford.

Villarreal - Manchester United w finale Ligi Europy (RELACJA)

To był niezapomniany finał Ligi Europy w Gdańsku. Po 120 minutach meczu Villarreal remisował z Manchesterem United 1:1. Ostatecznie po serii rzutów karnych triumfowali Hiszpanie. O wszystkim zadecydowała jedenastka, którą wykonywał bramkarz David De Gea, a obronił Geronimo Rulli. Tak relacjonowaliśmy mecz na żywo w eurosport.pl.