Najnowsze

Najnowsze

Tylko początek udany. Niespodziewana porażka Polek

Ósma porażka w 12. meczu reprezentantek Polski w Rimini. Podopieczne Jacka Nawrockiego przegrały w poniedziałek z Niemkami 0:3 (23:25, 20:25, 23:25). Po trzydniowej przerwie Biało-Czerwone spotkają się z liderem tabeli Ligi Narodów 2021 Stanami Zjednoczonymi.

Dwa gole, jeden cudowny. Czech zaczarował Szkotów

Szkocja przegrała w Glasgow z Czechami 0:2 (0:1) w drugim meczu grupy D podczas mistrzostw Europy. Bohaterem triumfatorów był Patrik Schick. Napastnik Bayeru Leverkusen zdobył dwie piękne bramki. Druga z nich na pewno będzie kandydowała do miana najpiękniejszej w całym turnieju.

Szkocja - Czechy [RELACJA]

Szkoci przegrali w Glasgow z Czechami 0:2 w meczu grupy D Euro 2020. Bohaterem spotkania został Patrik Schick, który zdobył obie bramki, drugą strzałem z połowy boiska. Tak relacjonowaliśmy spotkanie.

Fantastyczna oglądalność Rolanda Garrosa w Eurosporcie

Kolejny rok z rzędu Eurosport osiągnął znakomitą średnią oglądalność podczas Rolanda Garrosa. Drugi w tym sezonie turniej Wielkiego Szlema transmitowany był w Eurosporcie 1 i Eurosporcie 2. Widzowie mogli obejrzeć ponad 200 godzin relacji na żywo z meczów największych tenisowych gwiazd, w tym oczywiście Polek i Polaków. Roland Garros w Eurosporcie 1 oglądało średnio 123 tys. widzów, co jest najlepszym wynikiem od ośmiu lat.