Najnowsze

Nie Legia, nie kadra. Marek Papszun przedłużył umowę z Rakowem

Trener Marek Papszun przedłużył umowę z Rakowem Częstochowa. Dotychczasowa miała obowiązywać do 30 czerwca bieżącego roku, a nowa będzie ważna o rok dłużej, czyli do końca czerwca 2023. Ostatnio w spekulacjach medialnych mówiło się o Papszunie w kontekście pracy z Legią Warszawa czy reprezentacją Polski.

Kubacki liczył na więcej. "Zostawiliśmy tutaj serce"

Dawid Kubacki jest w coraz lepszej formie. 31-latek był mocnym punktem reprezentacji Polski, która zajęła piąte miejsce w drużynowym konkursie Pucharu Świata w Bischofshofen, choć mogła być jeszcze wyżej. - Zostawiliśmy tutaj serce. Wiadomo, że zawsze chciałoby się, żeby było lepiej, żeby było podium - oznajmił skoczek z Nowego Targu przed kamerami Eurosportu.

Drużynowy konkurs skoków w Bischofshofen (RELACJA)

Skoki narciarskie Bischofshofen 2022. W niedzielę zawodnicy walczyli w konkursie drużynowym. Wśród ośmiu zgłoszonych zespołów byli Polacy, w składzie: Piotr Żyła, Andrzej Stękała, Paweł Wąsek i Dawid Kubacki. Biało-Czerwoni walczyli dzielnie i ostatecznie zajęli piąte miejsce. Wygrali Austriacy. Tak relacjonowaliśmy zawody w eurosport.pl.

Piotr Michalski mistrzem Europy

Wielki sukces Piotra Michalskiego. Polak wywalczył w Heerenveen złoty medal mistrzostw Europy w łyżwiarstwie szybkim w biegu na 500 m. 27-latek wyprzedził reprezentanta Holandii Merijna Scheperkampa o zaledwie 0,01 s.