Najnowsze

Najnowsze

W Ministerstwie Finansów trwają już prace nad zwiększeniem podatku dla najbogatszych. Podwyższenie podatków to warunek do spełnienia postulatów lekarzy i pielęgniarek - oświadczył premier. Jarosław Kaczyński chce by odbyło się referendum ws. służby zdrowia.

Kalendarz dla rolników może składać się ze zdjęć krów, snopków siana i melancholijnych krajobrazów z samotną wierzbą w tle. Może, ale po co?

Hiszpania zaoferowała się pomóc Polsce w szukaniu rozwiązania w sprawie systemu głosowania w Radzie UE. - Sytuacja nie jest dramatyczna - mówi hiszpański minister Alberto Navarro.

- Żądamy natychmiastowego zwołania sztabu kryzysowego i umożliwienia nam kontaktu z koleżankami, które są w Kancelarii Premiera - domagają się przedstawiciele związków zawodowych po nieudanym spotkaniu z minister Anną Kalatą.

Ekipa TVN24 zarejestrowała moment wyjścia kilka osób z siedziby byłych zakonnic w Kazimierzu Dolnym. Wśród nich była młoda kobieta. Być może jedna z betanek, która postanowiła opuścić klasztor.

Tak napisał na swoim blogu internetowym szwedzki minister spraw zagranicznych Carl Bildt, komentując nieustępliwe stanowisko Polski w sprawie sposobu głosowania w Radzie UE.

Władze serbskie wydały międzynarodowy nakaz aresztowania wdowy po Slobodanie Miloszeviciu, Mirjany Marković, w związku z przemytem papierosów w latach 90 - informuje serbski dziennik "Danas".

Najstarsze bliźniaczki syjamskie świata, mężczyzna z owłosieniem na całej twarzy i człowiek, który chodzi z wykręconymi o 180 stopni nogami - to tylko niektóre z atrakcji otwartego w Nowym Jorku muzeum osobliwości. "Ripley's Believe it or Not!" zaprasza!