Tusk: Jestem po spotkaniach ze wszystkimi najważniejszymi graczami. Co chciałem, osiągnąłem03:09Rusza szczyt Rady Europejskiej.
Decyzja o nowelizacji budżetu "bardzo blisko". Zapowiedź ministra01:38Chodzi między innymi o wydatki związane z sytuacją powodziową.
Pies utknął 3,5 metra pod ziemią. Z leśnej nory wyciągnęli go strażacy 00:32Poznańscy strażacy uratowali psa, który wpadł do leśnej nory w Głażewie (woj. wielkopolskie). Zwierzę nie było w stanie samodzielnie wydostać się z tej "pułapki". W akcji ratunkowej kluczowy okazał się geofon.
Obrońca o wniosku o areszt Romanowskiego: ten zarzut jest jakimś kompletnym nieporozumieniem00:21Stwierdził mecenas Bartosz Lewandowski.
Będą "oddziały dedykowane do bezpośredniej, fizycznej ochrony granicy"00:48Powstaną w ramach struktur Straży Granicznej.
Szef komisji wyborczej dostał ochronę osobistą tuż przed wyborami05:34Gruzja przygotowuje się do wyborów parlamentarnych.
Były prezydent oddał głos na Kamalę Harris. "Chciał tylko dożyć tego, by móc zagłosować"01:39 Jimmy Carter spełnił swoje życzenie na setne urodziny.
Kawałek plastiku dla wieloryba jest jak ośmiornica Naukowcy z amerykańskiego Duke University postanowili sprawdzić, co sprawia, że walenie zjadają śmieci.
"Budda" tymczasowo aresztowany. Sędzia pracowała "dzień i noc"00:59Kamil L., ps. Budda, oraz czterech innych podejrzanych zostało tymczasowo aresztowanych.
Postępy rosyjskich wojsk, polowanie na F-16. Ekspert: dla Ukraińców robi się coraz czarniej00:42Ocenia redaktor naczelny "Nowej Techniki Wojskowej" Mariusz Cielma.
"Jazda, Iga!". Nowy trener Świątek bierze się do pracyIch pierwszym wspólnym wyzwaniem turniej mistrzyń.
Utrudnia edukację i życie towarzyskie, zagraża co szóstej młodej osobie03:17Zmierzono wykluczenie komunikacyjne w Polsce.
Iga Świątek ma nowego trenera Iga Świątek ogłosiła nazwisko nowego trenera. Został nim Belg Wim Fissette.
To była rutynowa kontrola. W samochodzie dwie tony tytoniu za dwa miliony00:35Wątpliwości wzbudził stan techniczny auta.
Potrzebowali pieniędzy na alkohol, wysyłali do żebrania dzieci00:31Ojciec miał w dodatku znęcać się nad nastoletnią córką i synem.
Pierwszy taki wywiad Harris. "Reprezentuję nowe pokolenie przywódców"00:28Kandydatka na prezydenta w sprzyjającej Trumpowi stacji Fox News.
Zamaskowany policjant spryskał gazem polityczkę. Dwa umorzenia nie kończą sprawy04:57Prokuratura zdecydowała o kontynuacji śledztwa.
Po kłótni z byłą partnerką zaczął rzucać jajami w sklep00:21Tłumaczyli, że "chcieli wyładować złość".
Wyjątkowa laurka dla Lewandowskiego od byłego szefaWieloletni szef Bayernu nie może się go nachwalić.
Już dziś pełnia Księżyca. Srebrny Glob będzie bardzo blisko ZiemiKsiężyc będzie wydawał się większy i jaśniejszy niż zazwyczaj.
Spięcie przy pytaniach o budżet. "Nie mam słuchawki w uchu, więc nie będę teraz strzelał"01:54Szef Gabinetu Prezydenta RP Marcin Mastalerek w "Rozmowie Piaseckiego".