Najnowsze

Najnowsze

Pogacar, Kwiatkowski i inni. Bohaterowie trzech tygodni Wielkiej Pętli

107. edycja Tour de France była przed startem wielką niewiadomą. Rozgrywana w szczególnych warunkach, w ścisłym reżimie sanitarnym, z ograniczonym udziałem kibiców. Ale też ruszająca zaledwie miesiąc po wznowieniu sezonu, z zagadkową formą wielu kolarzy. Okazała się jedną z najbardziej pasjonujących w ostatnich latach. Jej nieoczekiwany zwycięzca dopełnił tego obrazu.

Koronawirus w kadrze futsalu. PZPN potwierdza

Przypadek koronawirusa w przebywającej na zgrupowaniu w Szamotułach reprezentacji Polski w futsalu. PZPN w oficjalnym komunikacie potwierdził już, że zakażony został jeden z członków sztabu, który został odizolowany od reszty zespołu. Kadra przebywa obecnie na kwarantannie.

Wyścig Tadeja Pogacara. Młody Słoweniec królem 107. edycji Tour de France

Trzytygodniowa podróż przez Francję dobiegła końca. W niedzielę kolarze walczący na trasie 107. edycji Tour de France osiągnęli metę w Paryżu. Zwycięzcą 21. etapu został Sam Bennett (Deceuninck-Quick Step), który na finiszu wyprzedził Madsa Pedersena (Trek-Segafredo) i Petera Sagana (Bora-hansgrohe). Ale najwięcej powodów do satysfakcji miał niespełna 22-letni Słoweniec Tadej Pogacar (UAE Team Emirates), który wygrał cały wyścig oraz klasyfikacje młodzieżową i górską. Relacje z wyścigu można było oglądać w Eurosporcie i w Eurosport Playerze.